Akcje charytatywne
Każdy z nas może zostać św. Mikołajem
wtorek, 29 grudnia 2015 21:26

mikolajowe czary

Od 1 do 15 grudnia br. uczniowie klasy VI b prowadzili klasową zbiórkę zabawek, książek i słodyczy na rzecz dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nasz Dom w Tuligłowach.

Pamiętamy o naszych czworonożnych przyjaciołach
czwartek, 17 grudnia 2015 08:21

1

Jak co roku uczniowie naszej szkoły starają się pomóc bezdomnym zwierzętom przetrwać trudny zimowy czas. W związku z tym członkowie Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody, pod kierunkiem opiekunki pani Joanny Kurek, odpowiedzieli na apel Grupy Fundacji Viva i przeprowadzili zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt z terenu naszego miasta.

Vc pamięta o bezdomnych zwierzakach
środa, 25 listopada 2015 22:22

5c zbiórka karmy

Klasa Vc pod opieką wychowawczyni Dominiki Kura zorganizowała w październiku 2015r. zbiórkę karmy na rzecz bezdomnych zwierząt z terenu naszego miasta.

Zebrana karmą została przekazana na ręce pani Anny Żuk, koordynatorki Krasnostawskiej Grupy Viva!.

plakat-GG-2015-729x1024-Res-1200

Uwaga! Od poniedziałku 23 listopada nasza szkoła przystępuje do akcji „Góra Grosza”. Jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Monety (od 1 gr do 5 zł) będą zbierane do specjalnych puszek w klasach . Na koniec akcji, po przeliczeniu monet wybierzemy ZŁOTĄ KLASĘ, czyli taką, która zbierze najwięcej grosików. O zakończeniu akcji będziemy informować przez radiowęzeł.

Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance. Nie bądź obojętny. Przyłącz się do akcji!

DAR SERCA dla bezdomnych zwierząt
środa, 14 października 2015 10:46

08Od 28 września do 9 października bieżącego roku uczniowie klasy VI B zbierali karmę dla Fundacji na Rzecz Zwierząt Viva. 12 października, podczas godziny wychowawczej, odwiedziły nas Panie: Anna Żuk – prezes fundacji oraz pani Małgorzata Galewska. Serdecznie podziękowały za pomoc w ratowaniu zwierząt i opowiedziały o swojej pracy.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2015
poniedziałek, 18 listopada 2013 08:35

pomoz-dzieciom-przetrwac-zime

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w Wielkiej Szkolnej Zbiórce Darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Nasz szkolny sztab ma numer 279

To kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Radia Lublin, do której włącza się także cała nasza szkolna społeczność.