DAR SERCA dla bezdomnych zwierząt
środa, 14 października 2015 10:46

08Od 28 września do 9 października bieżącego roku uczniowie klasy VI B zbierali karmę dla Fundacji na Rzecz Zwierząt Viva. 12 października, podczas godziny wychowawczej, odwiedziły nas Panie: Anna Żuk – prezes fundacji oraz pani Małgorzata Galewska. Serdecznie podziękowały za pomoc w ratowaniu zwierząt i opowiedziały o swojej pracy.

Wielu uczniów zobowiązało się do charytatywnej działalności na rzecz zwierząt , np. wyprowadzania psów na spacery. Tego samego dnia zebraną karmę dostarczyliśmy do siedziby fundacji.

Dzięki takim akcjom pokazujemy, że los bezdomnych zwierząt nie jest nam obojętny ,a nasze serca są zawsze otwarte i chętne do pomocy.

KACPER SZKODA VIB