Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Czworonożny przyjaciel w klasie I A
Wpisany przez Administrator
czwartek, 14 kwietnia 2016 09:54

      01Do klasy I A zawitał pies Bruno wraz ze swoją właścicielką panią Małgorzatą Jarocką. Bruno jest specjalnie wyszkolonym psem terapeutą do zajęć dogoterapii. Na początku pies radośnie przywitał się ze wszystkimi dziećmi.

Pani Małgosia opowiadała nam o pielęgnacji psów i o ich żywieniu. Dowiedzieliśmy się, że psy mogą jeść określone owoce i warzywa. Ćwiczyliśmy jak należy zachowywać się w określonych sytuacjach z psami. Każdy uczeń mógł podać Brunowi przysmak, wyczesać oraz pogłaskać. Bruno okazał się doskonałym kompanem do zabawy z dziećmi, a także wykazał się szkolną wiedzą, ponieważ jak się okazało Bruno potrafi liczyć… Na koniec Bruno pozował z dziećmi do wspólnego zdjęcia i każdy otrzymał naklejkę z jego portretem.

01020304050607080910111213141516

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone