Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Sukces Michaliny i Mikołaja!
Wpisany przez Administrator
środa, 11 maja 2016 07:19

      511 kwietnia 2016r. w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Marszałka Województwa Lubelskiego. W ten sposób pan marszałek Sławomir Sosnowski nagrodził osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami w roku 2016. Jesteśmy dumni, że wśród stypendystów znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły: Michalina Słabek, uczennica kl. I b szkoły podstawowej i Mikołaj Polski z kl. II a gimnazjum.

Zostali oni uhonorowani za twórczość plastyczną. Zarówno Michalina jak i Mikołaj odnoszą sukcesy w krajowych i zagranicznych konkursach plastycznych. Swoje talenty rozwijają uczęszczając na zajęcia do MDK. Wręczając pamiątkowe dyplomy, pan Krzysztof Hetman - wicemarszałek województwa pogratulował wyróżnionym i życzył sukcesów w podejmowanych inicjatywach.

       Opiekę artystyczną nad uczniami sprawuje pani Agnieszka Żuk-Słabek - nauczyciel w pracowni plastycznej MDK.

123456

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone