Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zawody sportowe - piłka nozna dziewcząt
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 16 maja 2016 12:22

IMG 1576     10 maja 2016 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 5 w Krasnymstawie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja  naszej szkoły w składzie: Hanna Nadolska, Zofia Janowska, Iga Krawczyk, Dominika Brzyszko, Amelia Guziuk, Nikola Kowalczyk, Laura Olech, Gabriela Kwiatkowska wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce. Hanna Nadolska zdobyła 16 bramek i została " królem" strzelców - gratulacje dla dziewcząt.

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - http://zs4.krasnystaw.pl/images/stories/2015-2016/Piłka nożna

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone