Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

VII Lubelski Turniej Chemiczny
Wpisany przez Administrator
wtorek, 17 maja 2016 09:37

tur.chem     W dniu 11 maja 2016 roku drużyna najlepszych chemików z naszej szkoły wzięła udział w etapie okręgowym VII Lubelskiego Turnieju Chemicznego.

Cele turnieju to:

  • rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań chemią,
  • motywowanie uczniów do rozwijania uzdolnień, poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie chemii,
  • doskonalenie umiejętności pracy zespołowej.

    Organizatorami turnieju są: Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Wydział Chemii UMCS w Lublinie. Turniej objęty jest patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

    Zgodnie z regulaminem turnieju, drużyna składała się z trzech uczniów: Michała Bojarczuka z klasy IIIA, Macieja Kowalczyka z klasy IIA i Jacka Mąki z klasy IB.  W tej części turnieju zawodnicy rozwiązywali test indywidualny w swojej grupie wiekowej oraz 8 zadań drużynowych. Dorobek drużyny, to suma wszystkich uzyskanych punktów.

W etapie okręgowym turnieju drużyna zajęła II miejsce. A.S.

01020304050607080910

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone