Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Jesteśmy w finale wojewódzkim w piłkę nożną dziewcząt
Wpisany przez Administrator
środa, 18 maja 2016 07:02

     Zdjęcie-001

        17.05.2016 r. w Krasnobrodzie odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłkę nożną dziewcząt. Drużyna naszej szkoły w składzie: Hanna Nadolska, Zofia Janowska, Kinga Niećko, Laura Olech, Nikola Kowalczyk, Dominika Brzyszko, Amelia Guziuk, Gabriela Kwiatkowska wygrała wszystkie mecze i awansowała do finału wojewódzkiego.


Po losowaniu nasza szkoła grała w grupie drużynami:  SP 2 Zamość i SP Kaczórki
Wyniki:

  • SP 4 : SP Kaczórki - 6 : 0
  • SP 4 - SP Zamość - 2 : 0

W finale graliśmy z drużyną ze  Szkoły Podstawowej w  Hrubieszów. Po zaciętym pojedynku w regulaminowym czasie padł wynik remisowy 1 :1. W dogrywce nasze wspaniałe dziewczęta strzeliły 3 gole i wygrały cały pojedynek 4 : 1.
Bramki:

  • Hanna Nadolska - 7
  • Kinga Niećko - 2
  • Zofia Janowska - 2
  • Gabriela Kwiatkowska - 1

Gratulujemy  i trzymamy kciuki za nasze "dziewczynki" w finale wojewódzkim.

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone