niedziela, 18 października 2015 18:34

0115 października 2015 społeczność szkolna  " Czwórki " świętowała Dzień Edukacji Narodowej.

Na wstępie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego- Katarzyna Dudek przypomniała historię i ideę obchodzonego święta.Następnie odbyła się gala " Złotych Czwóreczek" - wyróżnień dla nauczycieli i pracowników szkoły przyznawanych przez środowisko uczniowskie.Podczas piątej edycji " ucznowskich oskarów " nagrody z rąk v-ce przewodniczących samorządu - Karoliny Stasieczek i Michała Bojarczuka odebrali:

- p. Elżbieta Jarocka

- p. Dorota Szewczak

- p. Justyna Ślusarczyk

- p. Teresa Kubina

- p. Leszek Darmochwał

- p. Jerzy Ziniewicz

Podsumowaniem uroczystości była humorystyczna część artystyczna w wykonaniu uczniów z klasy II A i III B w składzie : Adrianna Szewczuk, Julia Polska, Julia Jaworska, Elwira Łobodzińska, Aneta Woźniak, Mikołaj Polski, Igor Piątkiewicz. Nad całością czuwali opiekunowie samorządu - Dorota Brodzik i Ewelina Głuchowska.

01020305060708091011121314