Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Niech żyje bal…!
Wpisany przez Administrator
środa, 10 lutego 2016 23:19

1

    Te słowa wielokrotnie pojawiły się w przemówieniach 6 lutego - w uroczysty, ale też kolorowy wieczór balu gimnazjalnego trzecioklasistów, który na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez szkolnych.

 

     Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Alicja Kasprzak - Żeżuła, która powitała wszystkich zebranych.

    Na szkolną uroczystość przybyli zaproszeni goście: przewodniczący Rady Miasta – pan Edward Kawęcki, sekretarza Rady Miasta – pan Krzysztof Gałan, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska, rodzice uczniów klas III, wychowawcy, nauczyciele, znajomi.

    Bal rozpoczął się wspólnym polonezem (przygotowanym przez pana Romana Łukaszewskiego). Następnie były przemówienia, kwiaty i podziękowania, po których nastąpiła długa zabawa.

    Szykowne kreacje dziewcząt, nienagannie skrojone garnitury chłopców, różnorodność barw i wspaniały wystrój sali (autorstwa pani Joanny Szewczuk) – całość wyglądała wspaniale. Bal był bardzo udany, wszystkim uczniom dopisały świetne humory. Młodzi – choć na jeden wieczór – mogli zapomnieć o zbliżającym się kwietniowym egzaminie gimnazjalnym.

Dim lights  

Zdjęcia do obejrzenia w naszej szkolnej fotogalerii

 

1234567

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone