Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wycieczki i rajdy
10 rzeczy, które musisz zabrać na wycieczkę w góry
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 21 czerwca 2016 11:07

09     II A gimnazjum przez 5 dni przebywała na zielonej szkole w Zakopanem. Nie będziemy się chwalić jak było świetnie – sami pojedźcie, bo warto. Przekazujemy wam wiedzę dotyczącą wyjazdu – czyli co zabrać ze sobą…..

 

 
Klasy piąte w Górach Świętokrzyskich
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 21 czerwca 2016 07:09

            03W dniach 8- 10 czerwca 2016r. uczniowie klas piątych z naszej szkoły wyjechali na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Podczas trzech dni odwiedzili mnóstwo ciekawych miejsc, poznając uroki najstarszego pasma górskiego w Polsce.

 
PODRÓŻ W CZASIE…
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 czerwca 2016 12:43

          Podróz w czasie 04Dnia 14 czerwca uczniowie klasy II ”B” i klasy III ”A” wraz z opiekunami p. Jadwigą Skrzypek, p. Renatą Kwiecień, p. Elżbietą Saj – Gilewską oraz z s. Ireną Kocieł wybrali się na wycieczkę do Historycznego Grodu Słowiańskiego, który znajduje się w Wólce Bieleckiej.

 
ŚLADAMI ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH „PADWY PÓŁNOCY”
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 czerwca 2016 11:53

         120Dnia 15 czerwca 2016r. uczniowie klasy I b pojechali do Zamościa celem poznania tego urokliwego miasta na południe od Krasnegostawu. Wycieczkę rozpoczęliśmy od wizyty w Pawilonie pod Kurtyną. Wystawa ta prezentuje Zamojszczyznę na tle działań militarnych i rozwoju techniki wojskowej w XX w. Ogromne wrażenie zrobiły na wszystkich militarne pojazdy, takie jak czołgi, śmigłowce czy amfibie.

 
Z WIZYTĄ W WARSZAWIE
Wpisany przez Administrator   
środa, 08 czerwca 2016 07:41

     2Dnia 24 maja 2016r. uczniowie klas I a i I b wraz z opiekunami p. Joanną Kurek, p. Alicją Skibą i p. Leszkiem Darmochwałem wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Spod szkoły wyjechaliśmy o godz. 7.00. Wszystkim podróż minęła w miłej atmosferze. W mgnieniu oka znaleźliśmy się w stolicy Polski.

 
Z wizytą w stajni Adrenalina
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 07 czerwca 2016 10:51

Foto - 0725 maja 2016 roku uczniowie klasy VI B wybrali się ma wycieczkę do stajni „Adrenalina”. Na miejsce przybyliśmy około godz. 9.oo. Od razu zostaliśmy przedstawieni młodej śwince o imieniu Salceson. Później pokazano nam daniele oraz wszystkie konie w stajni. Następnie rozpaliliśmy grill i upiekliśmy kiełbaski. Oczywiście nie było czasu na nudę.

 
Dzień Dziecka - leśna przygoda!
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 07 czerwca 2016 09:48

     Foto - 14Uczniowie klasy IIb i IIIa szkoły podstawowej zdecydowali się świętować Dzień Dziecka na łonie natury. Po krótkim przejeździe autokarem, dzieci wraz z wychowawczyniami i opiekunami wybrały się na wycieczkę do rezerwatu Wodny Dół. Naszą grupę poprowadziła Pani przewodnik, będąca pracownikiem leśnictwa Niemienice, która w zajmujący sposób przybliżyła dzieciom warstwową budowę lasu, opowiadała o faunie i florze tutejszego środowiska oraz historii miejsca.

 
Nasze górskie wędrowanie
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 22:49

 

Zakopane -15„Tam litworowe doliny

Czarne stawy wyśniły,

Górą jasna pogoda,

A dołem biała woda

Pośród kosodrzewiny...” -

 Władysław Broniewski „Hawrań i Murań”

 31 maja – 3 czerwca 2016r. odbyła się długo oczekiwana wycieczka, w której uczniowie klas: III „a”, III „b”, II „b” mieli szansę zobaczyć malownicze krajobrazy Tatr. Wspólnie z przewodnikiem oraz opiekunami (panią Martą Cięcierą, panią Jolantą Garbal, panią Dorotą Brodzik oraz panem Piotrem Galińskim) mogliśmy podziwiać tajemnicze zakamarki najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych polskich gór.

 
Wspaniała wycieczka i niezapomniane wspomnienia – to nie …. ILUZJA!!!
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 12:53

Foto 03      24 maja 2016 roku uczniowie klasy IIa odwiedzili Park edukacji i rozrywki „Farma Iluzji” w miejscowości Mościska koło Woli Życkiej. Miejsce to posiada bogatą ofertę miejsc do zabawy, dostarcza również mnóstwo wrażeń iluzorycznych. Niezbędna jest wypoczęta głowa i siły do nieustającej zabawy. Podczas pobytu dzieci przechodziły przez labirynt luster, zwiedziły latającą Chatę Tajemnic, wędrowały wiklinowym labiryntem, często wchodząc w ślepe uliczki.

 
Dzień dziecka w klasie 6a
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 12:22

       dd3Klasa 6a spędziła Dzień Dziecka na łonie natury. Po krótkim rajdzie pieszym dotarliśmy na krasnostawskie łąki, gdzie wspólnie odpoczywaliśmy grając w piłkę nożną, siatkówkę, badmintona, śmiejąc się i rozmawiając. Leżeliśmy na kocach opalając się w czerwcowym słońcu.

 
WYCIECZEK CZAS
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 07:59

Foto - 03       Dzień Dziecka najlepiej świętować w plenerze. Dzieci z klas I c i I b dnia 30 maja wyjechały do Zamościa. Program przewidywał zwiedzanie Zoo, zabytkowego rynku, podziemi, wizytę w „Manufakturze Słodyczy - Tęcza”. Zamość przywitał dzieci piękną pogodą. Było słodko, ciekawie a nawet wybuchowo. Wrażenia z pięknego renesansowego Zamościa były bogate, a to nie wszystko.

 
Klasy I w Zamościu
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 maja 2016 12:22

0119 maja klasy I A i I C wyruszyły na wycieczkę do Zamościa. Wizyta w Zamościu rozpoczęła się zwiedzaniem Starówki. Po najpiękniejszych zakątkach Starego Miasta oprowadzała nas pani przewodnik. Kolejnym przystankiem była wizyta w Manufakturze słodyczy ,,Tęcza”. Mieliśmy okazję oglądać produkcję cukierków, degustowaliśmy słodkie wyroby, a na koniec każdy uczeń własnoręcznie wykonał kolorowego lizaka.

 
Z wizytą w Zamościu
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 maja 2016 07:30

    2620 maja klasy II B i II C wybrały się na wycieczkę do Zamościa celem zwiedzenia „Padwy Północy” i skorzystania z wybranych atrakcji. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Jadwiga Skrzypek, Elżbieta Saj-Gilewska, Samanta Derwich - Zdybel i Renata Kwiecień.

 

 
Nasza szkoła umożliwia rozwijanie zainteresowań uczniów
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 maja 2016 07:55

21W poniedziałek, 16 maja 2016 klasy: I a, I b oraz II a uczestniczyły w wycieczce na UMCS. W planie wycieczki były jeszcze inne atrakcje, takie jak na przykład zwiedzanie Ogrodu Botanicznego w Lublinie.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone