Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wspaniała wycieczka i niezapomniane wspomnienia – to nie …. ILUZJA!!!
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 06 czerwca 2016 12:53

Foto 03      24 maja 2016 roku uczniowie klasy IIa odwiedzili Park edukacji i rozrywki „Farma Iluzji” w miejscowości Mościska koło Woli Życkiej. Miejsce to posiada bogatą ofertę miejsc do zabawy, dostarcza również mnóstwo wrażeń iluzorycznych. Niezbędna jest wypoczęta głowa i siły do nieustającej zabawy. Podczas pobytu dzieci przechodziły przez labirynt luster, zwiedziły latającą Chatę Tajemnic, wędrowały wiklinowym labiryntem, często wchodząc w ślepe uliczki.

Wiele radości dostarczył zręcznościowy tor przeszkód pt. ”Zielona ścieżka zdrowia” oraz przeprawa tratwą przez staw. Uwagę miłośników zwierząt przykuło Mini zoo. Chwilą wytchnienia od nieprzewidywalnych niespodzianek był wspólny posiłek przy ognisku. Na niecodziennej zabawie czas minął bardzo szybko. Trzeba było wracać do domu. W pamięci pozostały zdobyte doświadczenia, niezapomniane wrażenia oraz barwne fotografie.  

B.CH.

Foto 01Foto 02Foto 03Foto 04Foto 05Foto 06Foto 07Foto 08Foto 09Foto 10Foto 11Foto 12Foto 13Foto 14Foto 15Foto 16Foto 17Foto 18Foto 19

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone