Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wydarzenia kulturalne
Migawki z czerwcowych wydarzeń w klasie Ic
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 23 czerwca 2016 11:36

03       Klasa I c z wizytą w Przedszkolu nr 8.Oglądaliśmy „Wiosenną bajkę”. Dziękujemy za zaproszenie.

 

 

 
KOCHANEJ MAMUSI I TATUSIOWI
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 14 czerwca 2016 07:57

13…….pod tym hasłem 7 czerwca w klasie I B odbył się DZIEŃ MAMY I TATY. Dzieci wspólnie z wychowawczynią panią Małgorzatą Wróbel przygotowały dwa przedstawienia pt. „O zapominalskim Michałku” i „Domowy krasnoludek”. Rodzice wysłuchali wierszy pięknie recytowanych przez ich pociechy.

 
IA rodzinnie w Dworku Starościńskim
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 07 czerwca 2016 17:57

     Foto 061 czerwca klasa IA z rodzicami oraz wychowawczynią panią Agatą Małek świętowała Dzień Rodziny w Dworku Starościńskim w Krasnymstawie.

    Wielką atrakcją dla dzieci był dmuchany zamek i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Podczas pikniku zorganizowane były zabawy i zawody - przeciąganie liny, skakanie na skakance, wyścigi rzędów z piłeczką do ping-ponga, malowanie farbami, zabawy z kołami hula – hop.

 
Słodkie spotkanie
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 07 czerwca 2016 17:00

           Foto - 04Dnia 31 maja uczniowie klasy IB i IIA gościli Państwa Stanisławę i Andrzeja Tomasików, którzy z zamiłowania zajmują się hodowlą pszczół. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat życia pszczół i pracy pszczelarza. Poznali słownictwo związane z pszczołami, pracą pszczelarza, nazwy uli, narzędzi, przedmiotów, elementy ubrania przydatne pszczelarzowi.

 
Towarzyski mecz klas V i VI
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 09:20

mecz      31 maja z inicjatywy nauczyciela w-f, pana Waldemara Wożakowskiego oraz uczniów klas piątych i szóstych naszej szkoły, na murawie stadionu miejskiego odbył się mecz międzyklasowy. Zarówno gracze, jak i kibice mieli okazję poczuć atmosferę stadionu i emocje, które zazwyczaj towarzyszą podczas poważnych rozgrywek.

 
Dzień Matki w kl. I c
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 07:36

5      25 maja rano w klasie I c pojawili się oczekiwani goście. Uczniowie gościli rodziców na lekcję otwartej z okazji Dnia Mamy. Na początku dzieci zaprosiły rodziców do wysłuchania koncertu muzycznego w wykonaniu Szymona, Zosi i Bartka. Rodzice wysłuchali również recytacji wierszy w wykonaniu Filipa i Mateusza. Następnie dzieci pokazały jak wygląda lekcja w pierwszej klasie.

 
,,Malowanie na szkle”
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 maja 2016 07:35

     DSC 007229.04 br. uczniowie naszej szkoły z kl. VI i II gimnazjum uczestniczyli w warsztatach malowania na szkle. Odbyły się one w ramach konkursu „Moja ojcowizna” w ZS nr 1 w Krasnymstawie. Zajęcia prowadziła Pani Teresa Nowak z GOK w Siennicy Nadolnej.

 

 
Wszechświat na wyciągnięcie ręki…
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 17 maja 2016 09:13

planetarium

     11-12 maja w naszej szkole gościło objazdowe planetarium ASTROPARK. 400 uczniów doświadczyło niezapomnianej lekcji astronomii. Podziwianie nocnego nieba, eksploracja w odległe zakątki Wszechświata, lot rakietą na Księżyc – to tylko niektóre atrakcje dostępne w magicznej kopule ASTROPARK. Lekcja, dostosowana do wiedzy i poziomu odbiorców, stała się fantastyczną przygodą, a może też inspiracją dla dzieci i młodzieży, by częściej spoglądać w magiczne, pełne nieodkrytych konstelacji niebo.

 
Niezapominajkowo w naszej szkole.
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 16 maja 2016 13:06

NiezapominajkiW Polsce od 14 lat obchodzimy „Dzień Niezapominajki”. Skromny niebieski kwiatek, ma nam przypominać o pięknie ojczystej przyrody i potrzebie jej ochrony.  W naszej szkole pamiętamy o przyrodzie i prowadzimy wiele działań ekologicznych. Dlatego tradycyjnie w niebieskich strojach obchodziliśmy święto Polskiej Niezapominajki.

 
Śladami Stanisława Bojarczuka
Wpisany przez Administrator   
środa, 11 maja 2016 06:56

      1

        9.05. br. uczniowie klasy II a gimnazjum, w ramach projektu edukacyjnego, pod kierunkiem Pani Teresy Laskowskiej, przeprowadzili I Grę Miejską „Śladami Stanisława Bojarczuka.

Uczestniczyło w niej 9 pięcioosobowych zespołów z klas szóstych ze szkół w Krasnymstawie, Krupem, Orłowie, w Łopienniku i Siennicy Różanej.

     Przed przystąpieniem do gry uczniowie musieli poznać życiorys Stanisława Bojarczuka i wykonać zadanie wstępne którym był rysunek inspirowany sonetem tego poety „Do jesieni”.

 
1050 rocznica chrztu Polski
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 09:00

            sztandaryZdaniem historyków, książę Mieszko I przyjął chrzest 14 kwietnia 966 roku. Z tej okazji dyrektor szkoły Alicja Kasprzak – Żeżuła wraz z delegacją młodzieży i pocztem sztandarowym uczestniczyła w uroczystościach miejskich poświęconych rocznicy chrztu Polski.

 
Nasi przedstawiciele w Młodzieżowej Radzie Miasta
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 kwietnia 2016 11:30

     Kinga i Maciek

    6 kwietnia w Sali obrad Urzędu Miasta odbyła się I Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw III kadencji. W spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Krasnegostawu Hanna Mazurkiewicz, Przewodniczący Rady Miasta Edward Kawęcki, Sekretarz Miasta Krzysztof Gałan, radny Marcin Wilkołazki, dyrektorzy szkół, opiekunowie młodzieży oraz przedstawiciele krasnostawskich gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

 
Z gaikiem idziemy, wiosnę wam niesiemy…
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 kwietnia 2016 09:07

Wiosna 06Od wielu lat w naszej szkole świętujemy nadejście najpiękniejszej pory roku. Wiosna jest zawsze z utęsknieniem wyczekiwana przez wszystkie dzieci.
W poniedziałek 21 marca 2016 roku uczniowie klas 3 na zaproszenie Burmistrza Krasnegostawu wzięli udział w miejskich obchodach „Pierwszego Dnia Wiosny” nad rzeką Wieprz przy ul. Zaułek Nadrzeczny. Podczas uroczystości podobnie jak inni uczestnicy zaprezentowali wiosenną piosenkę, hasło i gaik. Byli świadkami topienia marzanny – symbolu złej zimy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone