Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Towarzyski mecz klas V i VI
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 06 czerwca 2016 09:20

mecz      31 maja z inicjatywy nauczyciela w-f, pana Waldemara Wożakowskiego oraz uczniów klas piątych i szóstych naszej szkoły, na murawie stadionu miejskiego odbył się mecz międzyklasowy. Zarówno gracze, jak i kibice mieli okazję poczuć atmosferę stadionu i emocje, które zazwyczaj towarzyszą podczas poważnych rozgrywek.

Serdeczne podziękowania należą się Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie za przychylność, chęć współpracy i udostępnienie płyty boiska. Wynik meczu pozostaje naszą słodką tajemnicą, ale przecież nie on tu jest najważniejszy. Najważniejsze to grać!

mecz 2meczmecz3mecz4mecz5mecz6mecz7

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone