Wydarzenia 2016 / 2017
Międzyszkolne zawody pływackie
piątek, 23 czerwca 2017 18:39

12

Dnia 20 .06.2017 na obiektach MOSiR w Krasnymstawie odbyły się V Międzyszkolne zawody pływackie dzieci. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas I -V szkoły podstawowej z sekcji nauki pływania UKS”4” i UKS „3” z Krasnegostawu.  Dzieci, które zajęły miejsca I – III otrzymały medale oraz dyplomy i nagrody rzeczowe.

Nasz udział w kampanii Caritas KILOMETRY DOBRA
środa, 21 czerwca 2017 16:31

1

Celem działań jest zbiórka pieniędzy na program stypendialny, wspierający dzieci i młodzież – od szkoły podstawowej do ponadgimnazjalnej. Kampania skierowana jest do rodzin, które potrzebują wsparcia, by wyrównać szanse edukacyjne ich dzieci z rówieśnikami, podnieść poczucie własnej wartości i zwiększyć szanse na dobry start w dorosłym życiu. Nasza szkolna społeczność aktywnie włączyła się w kampanię Caritasu

„Bezpieczny rowerzysta”
środa, 21 czerwca 2017 15:49

5     W ramach ogólnopolskiego programu profilaktycznego „Zachowaj trzeźwy umysł” zorganizowaliśmy po raz kolejny rajd rowerowy. Wspólna wycieczka rowerowa to okazja do przebywania razem, współpracy przy pokonywaniu trudności, wzajemnego motywowania sie do wysiłku, a także okazja do praktycznego zapoznania się z przepisami ruchu drogowego. Wszyscy uczestnicy od dziś znają zasady, których przestrzeganie powinno zwiększyć bezpieczeństwo każdego rowerzysty.

Dzień Dziecka w Dworku Starościńskim
wtorek, 20 czerwca 2017 21:03

01       1 czerwca upłynął klasie II A wyjątkowo aktywnie. Uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczynią panią Agatą Małek udali się do Dworku Starościńskiego świętować Dzień Dziecka. W tym dniu było pieczenie kiełbasek przy ognisku, konkurencje sportowe, malowanie farbami na folii, wielkie bańki mydlane i malowanie twarzy. Czas mijał bardzo szybko. Zadowolone dzieci wróciły z rodzicami do domów, aby dalej w rodzinnym gronie cieszyć się Dniem Dziecka.

Podsumowanie sportowego roku 2016/2017
wtorek, 20 czerwca 2017 18:16

Dyplom SPodst Dyplom Gimn

Dnia 19 czerwca 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Krasnymstawie jak co roku odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej szkół powiatu krasnostawskiego. W spotkaniu uczestniczyli: Wicestarosta Krasnostawski p. Henryk Czerniej, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, kultury Fizycznej i Turystyki p. Marek Majewski, dyrektorzy szkół i nauczyciele. Pucharami i dyplomami zostały nagrodzone szkoły, które wywalczyły miejsca 1-5 w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów oraz 1-3 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>