Wydarzenia 2016 / 2017
Koniec roku szkolnego! - czas rozstań, podsumowań, nagród i wyróżnień
sobota, 01 lipca 2017 12:31

koniec roku

22.06.2017 roku o godz. 17.00 pożegnali szkołę uczniowie gimnazjum, a 23.06 w dwóch grupach uczniowie szkoły podstawowej. Zakończył się kolejny bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń rok szkolny. Trzecioklasiści rozstają się z naszym gimnazjum na zawsze, zaś młodsi uczniowie tylko na okres wakacji. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli: burmistrz Krasnegostawu – pani Hanna Mazurkiewicz, zastępca burmistrza – pan Wojciech Kowalczyk, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska oraz jej zastępcy pan Marcin Wojewoda, pan Grzegorz Śleboda i licznie przybyli Rodzice uczniów.

Międzyszkolne zawody pływackie
piątek, 23 czerwca 2017 18:39

12

Dnia 20 .06.2017 na obiektach MOSiR w Krasnymstawie odbyły się V Międzyszkolne zawody pływackie dzieci. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas I -V szkoły podstawowej z sekcji nauki pływania UKS”4” i UKS „3” z Krasnegostawu.  Dzieci, które zajęły miejsca I – III otrzymały medale oraz dyplomy i nagrody rzeczowe.

Nasz udział w kampanii Caritas KILOMETRY DOBRA
środa, 21 czerwca 2017 16:31

1

Celem działań jest zbiórka pieniędzy na program stypendialny, wspierający dzieci i młodzież – od szkoły podstawowej do ponadgimnazjalnej. Kampania skierowana jest do rodzin, które potrzebują wsparcia, by wyrównać szanse edukacyjne ich dzieci z rówieśnikami, podnieść poczucie własnej wartości i zwiększyć szanse na dobry start w dorosłym życiu. Nasza szkolna społeczność aktywnie włączyła się w kampanię Caritasu

„Bezpieczny rowerzysta”
środa, 21 czerwca 2017 15:49

5     W ramach ogólnopolskiego programu profilaktycznego „Zachowaj trzeźwy umysł” zorganizowaliśmy po raz kolejny rajd rowerowy. Wspólna wycieczka rowerowa to okazja do przebywania razem, współpracy przy pokonywaniu trudności, wzajemnego motywowania sie do wysiłku, a także okazja do praktycznego zapoznania się z przepisami ruchu drogowego. Wszyscy uczestnicy od dziś znają zasady, których przestrzeganie powinno zwiększyć bezpieczeństwo każdego rowerzysty.

Rady na bezpieczne wakacje i inne atrakcje …
środa, 21 czerwca 2017 08:34

12Dnia 20 czerwca odbył się w naszej szkole apel poświęcony zbliżającym się wakacjom. Uczniowie klasy III b zachęcali swoich kolegów do aktywnego wypoczynku i przypomnieli jak zdrowo i bezpiecznie spędzić wakacje. W wesoły, letni  nastrój wprowadziły widzów także energetyczne tańce w wykonaniu uczniów kl. II d.

Na uroczystości pani dyrektor Alicja Kasprzak- Żeżuła i pani wicedyrektor Monika Skrzypa  nagrodziły laureatów  konkursów  dla klas I – III organizowanych w naszej szkole.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>