Postawili na wiedzę!
czwartek, 20 kwietnia 2017 08:15

Laureaci i finaliści 2017

Miło nam poinformować, że w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty laureatami zostali uczniowie gimnazjum:

• Agata Tryksza z kl. IIIa z geografii (przygotowana przez panią Joannę Kurek),
  • Aleksandra Kowalczyk z kl. IIIa z biologii (przygotowana przez panią Barbarę Huszcza),
  • Kacper Szkoda z kl. Ib z ortografii (przygotowany przez panią Anitę Iwanicką – Kulibab).

Tytuł finalisty otrzymali:

• Maciej Kowalczyk z kl. IIIa z fizyki (przygotowany przez pana Mariana Tymickiego),
  • Julia Ogonowska z kl. IIIa z języka francuskiego (przygotowana przez panią Dorotę Rzeczycką – Brodzik),
  • Maciej Kowalczyk z kl. IIIa z matematyki (przygotowany przez panią Teresę Laskowską),
  • Kacper Szkoda z kl. Ib z języka angielskiego (przygotowany przez panią Dominikę Kura).

Finalistą konkursu ortograficznego w szkole podstawowej został Szymon Głuchowski z klasy VIa przygotowany przez panią Sylwię Szymańską.

Wszystkim laureatom i finalistom gratulujemy wiedzy i tak zaszczytnego sukcesu. Życzymy jasnych umysłów, optymizmu oraz nieustającej pasji do odkrywania zawiłych ścieżek nauki.