Logo

dziennik
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Czwórboje dla ,,czwórki”
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 08 maja 2017 08:33

    1

    Dnia 26 kwietnia 2017 roku na stadionie CSIR w Krasnymstawie odbyły się powiatowe igrzyska w czwórboju lekkoatletycznym. Do zawodów przystąpiło 6 zespołów. Pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Bodio Paula, Kazimierska Gabriela, Kwiatkowska Gabriela, Łubiarz Martyna, Nizioł Wiktoria, Piłat Wiktoria. Nasza drużyna zdobyła 604 punkty i wyprzedziła SP nr 1 w K-stawie, SP Żółkiewka, SP nr 5, SP w Izbicy, SP w Tarnogórze.

    Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła również drużyna ze szkoły Podstawowej nr 4 w Krasnymstawie, która wystąpiła w składzie: Banaszak Daniel, Głuchowski Szymon, Knap Adrian, Lewandowski Sebastian, Piwko Kornel, Wojciechowski Michał. Nasza drużyna zdobyła 391 punktów i wyprzedziła kolejno – SP nr 1 w K-stawie, SP nr 5, SP w Żółkiewce, SP w Tarnogórze, SP w Izbicy.

 
© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: administrator strony