Laureaci są wśród nas!
sobota, 20 maja 2017 18:03

Laureaci 2017

11 maja 2017 roku w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom kuratoryjnych konkursów przedmiotowych z lubelskich gimnazjów. Na gali pojawili się: lubelski kurator oświaty, prezes LSCDN, profesorzy KUL-u. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Dopełnieniem części oficjalnej była część artystyczna przygotowana przez młodzież z lubelskiego gimnazjum.

Z Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie nagrodzeni zostali:

• Aleksandra Kowalczyk – laureatka konkursu przedmiotowego z biologii przygotowana przez p. Barbarę Huszczę,
  • Agata Tryksza – laureatka konkursu przedmiotowego z geografii przygotowana przez p. Joannę Kurek,
  • Kacper Szkoda – laureat konkursu przedmiotowego z ortografii przygotowany przez p. Anitę  Iwanicką-Kulibab

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

Kacper Szkoda – Ib gimn.