Podsumowanie sportowego roku 2016/2017
wtorek, 20 czerwca 2017 18:16

Dyplom SPodst Dyplom Gimn

Dnia 19 czerwca 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Krasnymstawie jak co roku odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej szkół powiatu krasnostawskiego. W spotkaniu uczestniczyli: Wicestarosta Krasnostawski p. Henryk Czerniej, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, kultury Fizycznej i Turystyki p. Marek Majewski, dyrektorzy szkół i nauczyciele. Pucharami i dyplomami zostały nagrodzone szkoły, które wywalczyły miejsca 1-5 w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów oraz 1-3 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Szkolny Związek Sportowy Powiatu Krasnostawskiego w roku szkolnym 2016/2017  przeprowadził 63 imprezy sportowe w jedenastu dyscyplinach sportowych drużynowych i indywidualnych o zasięgu powiatowym w trzech kategoriach wiekowych: Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada.

Do  rywalizacji sportowej przystąpiło 39 szkół z terenu powiatu krasnostawskiego.

IGRZYSKA

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Krasnymstawie
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie
  3. Szkoła Podstawowa w Fajsławicach
  4. Szkoła Podstawowa w Żółkiewce
  5. Szkoła Podstawowa w Tarnogórze Kolonii

GIMNAZJADA

1. Gimnazjum w Łopienniku Nadrzecznym
  2. Gimnazjum w Izbicy
  3. Gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie
  4. Gimnazjum nr 1 w Krasnymstawie
  5. Gimnazjum nr 5 w Krasnymstawie

Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych wyników sportowych i dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za efektywna pracę z uzdolnioną młodzieżą naszej szkoły.