Uroczystości
DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE I A
czwartek, 15 czerwca 2017 07:37

039 czerwca 2017r, pierwszoklasiści postanowili uczcić wyjątkową uroczystością naszych wspaniałych rodziców, zapraszając na ognisko w leśniczówce w Jaślikowie zarówno kochane Mamy jak i kochanych Tatusiów.

Część artystyczną przygotowała wychowawczyni klasy Pani Jolanta Wołos. Były wiersze z życzeniami dla mam i tatusiów oraz piękna piosenka z dołączonymi życzeniami.

Świętujemy rocznicę Konstytucji 3go Maja!
czwartek, 11 maja 2017 08:07

„Konstytucja powinna być ojcowizną narodową, w której lud znajdzie jednocześnie pożywienie dla ducha i pożywienie dla ciała”.

[Franncois Noel Babeuf]

10Dnia 28 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie odbył się uroczysty apel z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Celem uroczystości było przypomnienie zgromadzonym ważnych faktów z historii Polski, uświadomienie znaczenia Konstytucji 3 Maja w dziejach państwa polskiego i uczczenie święta narodowego.

"Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy..."
czwartek, 02 marca 2017 19:33

14Pierwszego marca w naszej szkole odbył się apel z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Dzień Prymusa w naszej szkole, czyli JAK BEZ HOLAJZY LOCHBAJTEL KRYPTOWAĆ :)
środa, 15 lutego 2017 10:06

02 „Mądrość uzależniona jest od trzech rzeczy:

osobowości, wiedzy i samokontroli”

Antyfanes

14.02.2017 roku w Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie odbyło się uroczyste spotkanie władz miasta, dyrekcji i grona nauczycielskiego z prymusami i ich rodzicami. Gratulacje odebrało 52 uczniów, którzy w I semestrze roku szkolnego 2016/2017 uzyskali rewelacyjne wyniki w nauce i sporcie. W uroczystości udział wzięli goście - burmistrz Krasnegostawu – pani Hanna Mazurkiewicz, przewodniczący Rady Miasta – pan Edward Kawęcki, zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Wojciech Kowalczyk; przewodniczący Rady Rodziców - pan Marcin Wojewoda.

Bal gimnazjalny 2017
poniedziałek, 13 lutego 2017 00:36

03 „Ta chwila czarowna głębią nocy,
szaleństwem błękitu,
srebra bladym świtem
niech zawsze trwa”

11 lutego 2017 roku w naszej szkole miał miejsce bal gimnazjalny, w którym udział wzięli goście –burmistrz Krasnegostawu – pani Hanna Mazurkiewicz, zastępca burmistrza – pan Wojciech Kowalczyk, licznie zgromadzeni rodzice, rodzeństwo i przyjaciele uczniów, grono nauczycielskie oraz bohaterowie wieczoru – uczniowie klas III gimnazjum.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>