Logo

dziennik
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Warszawa, da się lubić…..
Wpisany przez Administrator
piątek, 02 grudnia 2016 09:27

220 października 2016 roku uczniowie z klasy 6b i I a gimnazjum wyruszyli do Warszawy. Pogoda sprzyjała zwiedzaniu najpiękniejszych miejsc stolicy. Odwiedziliśmy Łazienki Królewskie, które przywitały nas jesienną gamą barw. Podziwialiśmy chiński ogród, pałac na Wodzie, Pomarańczarnię, teatr Na Wyspie. Spacer alejkami uatrakcyjniły wiewiórki, które jadły nam z rąk orzechy.

Przy pomniku Chopina wsłuchaliśmy się w dźwięki mazurka, rozbrzmiewającego z głośników umieszczonych w ławeczce.

Następnie udaliśmy się pod Pałac Kultury i Nauki. Wjechaliśmy na 30 – te piętro, skąd podziwialiśmy panoramę miasta.

Kolejną atrakcją była przejażdżka metrem pod Wisłą i spotkanie z warszawską Syrenką.

Chwilę później dotarliśmy do Centrum Nauki Kopernik. Rozpoczęło się 3 – godzinne szaleństwo w świecie nauki. Atrakcji było tak dużo, że nikt nie miał czasu się nudzić. Wiedza okazała się dostępna niemal na wyciągnięcie ręki.

I.G.   A.RM.

123456

 
© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: administrator strony