Wydarzenia kulturalne
Dzień Dziecka w Dworku Starościńskim
wtorek, 20 czerwca 2017 21:03

01       1 czerwca upłynął klasie II A wyjątkowo aktywnie. Uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczynią panią Agatą Małek udali się do Dworku Starościńskiego świętować Dzień Dziecka. W tym dniu było pieczenie kiełbasek przy ognisku, konkurencje sportowe, malowanie farbami na folii, wielkie bańki mydlane i malowanie twarzy. Czas mijał bardzo szybko. Zadowolone dzieci wróciły z rodzicami do domów, aby dalej w rodzinnym gronie cieszyć się Dniem Dziecka.

Dobra współpraca = dobry projekt.
środa, 14 czerwca 2017 07:38

plakat       6 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Projektów wykonanych przez uczniów klas II gimnazjum, podczas którego młodzież zaprezentowała owoce swojej wielomiesięcznej pracy. W tym roku mogliśmy podziwiać aż 7 różnych projektów:

Dzień Matki w II c
czwartek, 08 czerwca 2017 09:47

03 30 maja w klasie II c odbyła się uroczystość, na którą przybyły wszystkie zaproszone i bardzo wyczekiwane mamy. Dzieci przygotowały wiersze i piosenki. Odbyło się przedstawienie o tematyce ekologicznej pt. „Ścieżka pod górkę”. Uroczystość uświetnił koncert muzyczny. Mamy zostały obdarowane prezentami, które dzieci wykonały własnoręcznie na lekcjach plastyki.

IB głodna sztuki!
niedziela, 04 czerwca 2017 19:13

18927355 1041753679289039 675265467 oW piątek 26 maja 2017r. uczniowie klasy I b gimnazjum wraz z wychowawczynią p. Anitą Iwanicką - Kulibab w ramach godziny wychowawczej udali się do Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie, aby obejrzeć wystawę prac pięciu uczennic: Martyny Matczuk, Gabrieli Gronkowskiej, Jagody Jarmuł, Magdaleny Wrony oraz Julii Matyjaszek. Tematem przewodnim ekspozycji były ,,Anime, czyli postacie z japońskich kreskówek”.

poniedziałek, 29 maja 2017 13:35

40 „Ta dziewczynka mała
Do chorej babci zmierzała.
Niosła smakołyków kilka
Spotkała w lesie wilka.”

Na taką zagadkę i wiele innych dotyczących postaci z bajek musieli odpowiedzieć uczniowie klasy Ia podczas uroczystości pasowania na czytelnika, która odbyła się 26 maja w szkolnej bibliotece.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>