"Koncert Chwały"
poniedziałek, 21 listopada 2016 10:47

3Tytułowy koncert zorganizowany przez "Społeczność Środowiskowego Domu Samopomocy" odbył się w KDK-u 17 listopada bieżącego roku o godzinie 10:00. Wydarzenie odbyło się z okazji kończącego się Roku Miłosierdzia.

Uczniowie naszej klasy (1b gimn.) reprezentowali szkołę podczas tej ważnej uroczystości mającej charakter religijny, o czym bez wątpienia świadczą przemówienia gości i księdza. Ponadto grupa artystyczna "Perły Jana Pawła II" śpiewała piękne psalmy i recytowała głębokie opowieści z Biblii, które na długo zostaną w naszych głowach i sercach. Warto dodać, że muzycy nie mają łatwo w życiu. Większość z nich jest niepełnosprawna czy też w jakimś stopniu poszkodowana. Jednak właśnie takie wystąpienia dodają im nadziei oraz otuchy.

Osobiście uważam, że koncert był bardzo uroczysty i wartościowy. Serdecznie dziękuję za zaproszenie oraz dostarczenie głębokich wzruszeń i niezapomnianych wrażeń.

Filip Pitura 1b gimn.