Logo

dziennik
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
O Indiach po angielsku - niezwykle spotkanie w II LO.
Wpisany przez Administrator
niedziela, 26 marca 2017 19:09

          121 marca uczniowie naszego gimnazjum udali się do II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie gdzie wzięli udział w spotkaniu ze studentem z Indii.  Abhishek Panday pierwszą część swojego wystąpienia poświęcił opowieściom o swoim życiu i niesamowitych przygodach. Następnie przybliżone zostały najciekawsze miejsca w jego rodzinnym kraju.

Potem uczniowie wysłuchali kilku ciekawych faktów o Indiach oraz dowiedzieli się jak naprawdę wygląda tamtejsze życie codzienne. Sympatyczny student przybliżył różnorodną kulturę Indii  i odpowiedział na nurtujące gimnazjalistów pytania. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej i swobodnej atmosferze. Zostało zorganizowane przez nauczycielki języka angielskiego Dominikę Kura i Dorotę Szewczak we współpracy z II LO w Krasnymstawie.    

Kacper Szkoda, klasa IB

1234567

 
© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: administrator strony