Logo

dziennik
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
iTeatr
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 10:38

      5Najmłodsi uczniowie Czwórki mieli okazję obejrzeć w ramach iTeatru transmisję spektaklu „Syn smoka”. Reżyserem przedstawienia, które wystawił Teatr Ludowy w Krakowie, był Tadeusz Łomnicki.

 

     Ta pochodząca z dalekiej Japonii baśń, osnuta na motywach ludowych, utwierdziła w przekonaniu, że wartości takie jak miłość, przyjaźń, odwaga, bez względu na kulturę i odległość, są tak samo ważne na całym świecie.

      „iTeatr dla Szkół” to autorski projekt, który Telewizja Polska realizuje od 2012 roku, a spektakle są transmitowane na żywo. Uczniowie ZS nr 4 już wiele razy uczestniczyli w tym ogólnopolskim przedsięwzięciu.

MS

12345678

 
© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: administrator strony