Logo

dziennik
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
ZAWÓD – MUZYK
Wpisany przez Administrator
środa, 05 kwietnia 2017 12:07

227 marca w klasie II B odbyła się kolejna lekcja z cyklu „Poznajemy zawody naszych rodziców”. Tym razem odwiedził nas muzyk i aranżer, pan Marcin Śmigasiewicz - tatuś Karola. Jest on autorem, producentem i muzykiem w wielu projektach muzycznych, w których występuje wspólnie ze znanymi aktorami i piosenkarzami.

Gra na gitarze basowej. Na co dzień jest reżyserem dźwięku przy produkcji spektakli teatralnych. Dodatkowo udziela się jako wolontariusz Fundacji „Dr Clown”. W czasie niezwykłej lekcji muzyki dzieci mogły popróbować gry na gitarze basowej. Dowiedziały się, jak powstaje piosenka i co to jest cover. Przeprowadziły wywiad z zaproszonym gościem na temat „Jak zostać muzykiem?”. Może niebawem wspólnie z tatusiem Karola nagramy piosenkę?

Składamy serdeczne podziękowanie panu Marcinowi Śmigasiewiczowi za udział w zajęciach oraz ciekawe zaprezentowanie dzieciom zawodu muzyka. Życzymy Panu sukcesów w pracy oraz pomyślności w życiu osobistym.

MW

1234567

 
© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: administrator strony