Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wydarzenia 2016 / 2017
Koniec roku szkolnego! - czas rozstań, podsumowań, nagród i wyróżnień
Wpisany przez Administrator   
sobota, 01 lipca 2017 12:31

       koniec roku

         22.06.2017 roku o godz. 17.00 pożegnali szkołę uczniowie gimnazjum, a 23.06 w dwóch grupach uczniowie szkoły podstawowej. Zakończył się kolejny bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń rok szkolny. Trzecioklasiści rozstają się z naszym gimnazjum na zawsze, zaś młodsi uczniowie tylko na okres wakacji. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli: burmistrz Krasnegostawu – pani Hanna Mazurkiewicz, zastępca burmistrza – pan Wojciech Kowalczyk, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska oraz jej zastępcy pan Marcin Wojewoda, pan Grzegorz Śleboda i licznie przybyli Rodzice uczniów.

 
Międzyszkolne zawody pływackie
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 czerwca 2017 18:39

     12

Dnia 20 .06.2017 na obiektach MOSiR w Krasnymstawie odbyły się V Międzyszkolne zawody pływackie dzieci. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas I -V szkoły podstawowej z sekcji nauki pływania UKS”4” i UKS „3” z Krasnegostawu.  Dzieci, które zajęły miejsca I – III otrzymały medale oraz dyplomy i nagrody rzeczowe.

 
Nasz udział w kampanii Caritas KILOMETRY DOBRA
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 czerwca 2017 16:31

         1

     Celem działań jest zbiórka pieniędzy na program stypendialny, wspierający dzieci i młodzież – od szkoły podstawowej do ponadgimnazjalnej. Kampania skierowana jest do rodzin, które potrzebują wsparcia, by wyrównać szanse edukacyjne ich dzieci z rówieśnikami, podnieść poczucie własnej wartości i zwiększyć szanse na dobry start w dorosłym życiu. Nasza szkolna społeczność aktywnie włączyła się w kampanię Caritasu

 
„Bezpieczny rowerzysta”
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 czerwca 2017 15:49

5     W ramach ogólnopolskiego programu profilaktycznego „Zachowaj trzeźwy umysł” zorganizowaliśmy po raz kolejny rajd rowerowy. Wspólna wycieczka rowerowa to okazja do przebywania razem, współpracy przy pokonywaniu trudności, wzajemnego motywowania sie do wysiłku, a także okazja do praktycznego zapoznania się z przepisami ruchu drogowego. Wszyscy uczestnicy od dziś znają zasady, których przestrzeganie powinno zwiększyć bezpieczeństwo każdego rowerzysty.

 
Rady na bezpieczne wakacje i inne atrakcje …
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 czerwca 2017 08:34

       12Dnia 20 czerwca odbył się w naszej szkole apel poświęcony zbliżającym się wakacjom. Uczniowie klasy III b zachęcali swoich kolegów do aktywnego wypoczynku i przypomnieli jak zdrowo i bezpiecznie spędzić wakacje. W wesoły, letni  nastrój wprowadziły widzów także energetyczne tańce w wykonaniu uczniów kl. II d.

Na uroczystości pani dyrektor Alicja Kasprzak- Żeżuła i pani wicedyrektor Monika Skrzypa  nagrodziły laureatów  konkursów  dla klas I – III organizowanych w naszej szkole.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 34
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone