Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Akcje charytatywne
Nasz udział w kampanii Caritas KILOMETRY DOBRA
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 czerwca 2017 16:31

         1

     Celem działań jest zbiórka pieniędzy na program stypendialny, wspierający dzieci i młodzież – od szkoły podstawowej do ponadgimnazjalnej. Kampania skierowana jest do rodzin, które potrzebują wsparcia, by wyrównać szanse edukacyjne ich dzieci z rówieśnikami, podnieść poczucie własnej wartości i zwiększyć szanse na dobry start w dorosłym życiu. Nasza szkolna społeczność aktywnie włączyła się w kampanię Caritasu

 
„Poducha prosto z uczniowskiego serducha”
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 04 czerwca 2017 18:47

4 „Nieważne ile czynimy, 
lecz ile miłości wkładamy w czynienie tego.
Nieważne ile dajemy, 
lecz jak wiele miłości wkładamy w dawanie.”
Matka Teresa z Kalkuty

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Caritas Archidiecezji Lubelskiej - "Poducha Malucha". Jej celem było dostarczenie jak największej ilości kolorowych poduszek typu „jasiek” małym pacjentom z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, a także oddziałowi dziecięcemu  szpitala w Krasnymstawie. Wszystko po to, aby w Dnia Dziecka, na twarzach dzieci pojawił się uśmiech.

 
Podsumowanie akcji „GÓRA GROSZA”
Wpisany przez Administrator   
środa, 12 kwietnia 2017 10:08

      10Od grudnia 2016 roku mali i duzi uczniowie Czwórki przychodzili do szkoły z kieszeniami pełnymi żółtych grosików. Los dzieci wychowujących się poza własną rodziną nie był im obojętny. Zebranie funduszy na pomoc potrzebującym młodym osobom to zadanie Towarzystwa Nasz Dom – organizatora akcji.

 
WARTO POMAGAĆ - okazane dobro zawsze wraca.
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 stycznia 2017 13:00

15        W dniach 15-16.12 oraz 19-21.12 odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny przeprowadzony przez Szkolne Koło Caritas. Sprzedawane były bombki, choinki, kartki i inne ozdoby oraz pyszne pierniczki. Za zebrane pieniądze zakupiliśmy produkty chemiczne i żywność dla potrzebującej rodziny z naszego miasta. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich uczniów zebraliśmy ponad 1200 zł i z uśmiechem dostarczyliśmy paczkę.

 
„Ten jest dobry, kto chce być dobry"
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 grudnia 2016 23:51

          1Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, nie dla wszystkich będą radosne. Wśród nas są ludzie samotni i bezdomni, którym sytuacja życiowa odebrała szansę, na radosne przeżywanie świąt.  Uczniowie klasy III b i III c zobowiązali się pomóc potrzebującym. W tym celu zorganizowali w klasach zbiórkę produktów żywnościowych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone