Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pomoc dla małych pacjentów -
Wpisany przez Administrator
środa, 16 listopada 2016 12:56

 

DZIĘKUJEMY!

 

Zbiórka mat. plast dla szpitala-1

na zdjęciu: przedstawiciele darczyńców z klas I-III SP    

      Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Głównym celem akcji było zminimalizowanie powstawaniu negatywnych skutków wynikających z pobytu dzieci w szpitalu oraz odizolowania od środowiska rodzinnego.

     Wpłynęła do nas ogromna ilość artykułów plastycznych, znalazły się wśród nich: bloki rysunkowe, bloki techniczne, kolorowe papiery, naklejki, farby plakatowe, farby akwarelowe, pędzle, kredki ołówkowe, pastele, flamastry, plastelina.

     Dzięki Waszej ofiarności sprawiliście, że trudny czas pobytu w szpitalu młodych pacjentów upłynie im przyjemniej, i dzięki Waszemu wsparciu będą mogli choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Dziękujemy!

E.G.

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone