Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Ten jest dobry, kto chce być dobry"
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 19 grudnia 2016 23:51

          1Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, nie dla wszystkich będą radosne. Wśród nas są ludzie samotni i bezdomni, którym sytuacja życiowa odebrała szansę, na radosne przeżywanie świąt.  Uczniowie klasy III b i III c zobowiązali się pomóc potrzebującym. W tym celu zorganizowali w klasach zbiórkę produktów żywnościowych.

         Przez okres ADWENTU gromadzili żywność, którą 19 grudnia przekazali na rzecz  KUCHNI DLA UBOGICH IM. ŚW. MATKI TERESY Z KALKUTY, mieszczącej się przy Parafii Trójcy Przenajświętszej  w Krasnymstawie.

Dzięki tej zbiórce, dzieci i rodzice obu klas dowiedli, że los innych, nie jest im obojętny .

R.K.

123

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone