Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

NIEĆPA 2017
Wpisany przez Administrator
piątek, 09 czerwca 2017 20:27

         1Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wydarzeniu profilaktycznym NIEĆPA 2017, czyli NIE narkotykom, NIE nikotynie i NIE dla alkoholu. Były konkursy, rozdawane gadżety, informacja dlaczego warto pamiętać o „3 X NIE". Wyjazd ten był realizacją zadań wynikających z programu profilaktyki szkoły. Celem imprezy było zapobieganie szerzeniu się sięgania przez dzieci i młodzież po różnego rodzaju używki, promowanie kultury oraz atrakcyjnych i interesujących form spędzania wolnego czasu, pokazaniu dzieciom i młodzieży, że można dobrze się bawić na każdego rodzaju imprezie bez używek.

Podczas imprezy promowana była również akcja STOP PIJANYM KIEROWCOM. Atrakcją całej imprezy był koncert MARGARET który poprzedzał zespół STO%.

Wszyscy dobrze się bawili.

1234

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone