Logo

dziennik
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

laurZŁOTA ,,CZWÓRKA”

        21 listopada 2016r w Siennicy Nadolnej odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt ,,czwórek” o puchar dyrektora Zespołu nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej.    Drużyna z naszej szkoły w składzie: Gabriela Kwiatkowska, Paula Bodio , Wiktoria Piłat, Wiktoria Nizioł zajęła I miejsce, pokonując zespoły z Siennicy Różanej, Siennicy Nadolnej, Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie. Drużyna otrzymała puchar za I miejsce oraz pamiątkowe medale. Gabrysia Kwiatkowska zdobyła statuetkę dla najlepszej siatkarki.

        Drużyna chłopców w turnieju piłki siatkowej, który odbył się 18 listopada 2016r w składzie: Kornel Piwko, Mikołaj Kędziera, Tomasz Zieliński zajęła II miejsce.

a b

 
© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone