Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Warto czytać!
Wpisany przez Administrator
niedziela, 04 czerwca 2017 19:26

read-book

Wisława Szymborska pisała, że „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Wiemy też, że książki nas uczą, rozwijają wyobraźnię i mogą stać się dobrym przyjacielem.

Rewelacyjną znajomością lektur wykazały się trzy uczennice naszej szkoły Aleksandra Kołodziejczyk i Inga Maciejewska z klasy VIC oraz Julia Podgórska z klasy VI A, które zostały laureatkami II Powiatowego Konkursu Czytelniczego organizowanego przez LSCDN. Aleksandra i Inga uzyskały zaszczytne II miejsce, natomiast Julia Podgórska – VI miejsce. Uczennice zostały przygotowane przez p. Anitę Iwanicką – Kulibab oraz Sylwię Szymańską.

Uczennicom serdecznie gratulujemy!

                                                                                                          AI-K

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone