Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Sukces młodych anglistów
Wpisany przez Administrator
czwartek, 15 czerwca 2017 07:26

      3Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny odnieśli duży sukces w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych Clickonmaniac organizowanym przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing.

Mateusz Gawiński i Kacper Szkoda z klasy IB gimnazjum oraz Michał Zwolak z klasy VB uzyskali tytuły laureata.  Agata Tryksza z klasy IIIA gimnazjum, Dominik Poniedziałek z klasy IVb szkoły podstawowej oraz Maria Bojarczuk z klasy IIB gimnazjum zdobyli tytuł finalisty konkursu.

Uczniom serdecznie gratulujemy!

DK

123

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone