Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Bal gimnazjalny 2017
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 13 lutego 2017 00:36

03 „Ta chwila czarowna głębią nocy,
szaleństwem błękitu,
srebra bladym świtem
niech zawsze trwa”

     11 lutego 2017 roku w naszej szkole miał miejsce bal gimnazjalny, w którym udział wzięli goście –burmistrz Krasnegostawu – pani Hanna Mazurkiewicz, zastępca burmistrza – pan Wojciech Kowalczyk, licznie zgromadzeni rodzice, rodzeństwo i przyjaciele uczniów, grono nauczycielskie oraz bohaterowie wieczoru – uczniowie klas III gimnazjum.

   Dyrektor Zespołu Szkół – pani Alicja Kasprzak – Żeżuła serdecznie powitała zebranych i dokonała uroczystego otwarcia, po którym młodzież pięknie odtańczyła poloneza symbolizującego ważny moment życiowy. Uczniom przypomniał o nieuchronnym dążeniu ku dorosłości. Dyrektor szkoły ponownie zabrała głos i pogratulowała wychowankom dotychczasowych osiągnięć, życząc by cele, które sobie postawią w przyszłości były uwieńczeniem podejmowanych wysiłków i pracy. Rodzicom serdecznie podziękowała za codzienną troskę, pomoc, organizację balu i życzyła spełnienia nadziei i oczekiwań pokładanych w swoich dzieciach. Następnie głos zabrała pani burmistrz – Hanna Mazurkiewicz, która złożyła uczniom gratulacje, stwierdzając, że z gimnazjum wyniosą cenne doświadczenia, wiedzę i wiele wspomnień. Do gratulacji dołożyła się również pani Agnieszka Stasieczek, która w imieniu rodziców podziękowała nauczycielom za owocną pracę, a dzieciom życzyła sukcesów na egzaminie. Wszyscy przemawiający życzyli młodzieży udanej, radosnej zabawy oraz miłych doznań podczas pierwszego balu.

   Następnie głos zabrali przedstawiciele młodzieży. Karolina i Maciej w imieniu swoich kolegów i koleżanek podziękowali władzom samorządowym za doskonałą współpracę i stwarzanie dogodnych warunków do codziennej pracy; dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom za przekazywaną wiedzę i codzienne starania, a rodzicom za miłość, życzliwość i troskę. Wszyscy otrzymali wraz z serdecznymi podziękowaniami piękne kwiaty.

   Część oficjalna zakończyła się wspólnymi zdjęciami, które będą miłym wspomnieniem. Dalszą część wieczoru stanowiła doskonała zabawa. Słowa podziękowania należą się wszystkim rodzicom, którzy zorganizowali bal. Młodzież fantastycznie bawiła się przy oprawie muzycznej przygotowanej przez p. Dariusza Tomaszewskiego  DJ Don Jerito.

 

  Dim lights

 

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej szkolnej galerii

 

01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone