Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE I A
Wpisany przez Administrator
czwartek, 15 czerwca 2017 07:37

039 czerwca 2017r, pierwszoklasiści postanowili uczcić wyjątkową uroczystością naszych wspaniałych rodziców, zapraszając na ognisko w leśniczówce w Jaślikowie zarówno kochane Mamy jak i kochanych Tatusiów.

Część artystyczną przygotowała wychowawczyni klasy Pani Jolanta Wołos. Były wiersze z życzeniami dla mam i tatusiów oraz piękna piosenka z dołączonymi życzeniami.

Zebrani rodzice z wielkim wzruszeniem słuchali swoich pociech. Wytworzyła się niesamowita i wzruszająca atmosfera. Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków, przystąpiliśmy do wspólnego poczęstunku – kiełbasek i pianek z ogniska. Wzruszeń, serdeczności i uśmiechów nie było końca. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Takie spotkania są okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud, jaki włożyli w wychowanie swoich pociech.

01020304050607080910

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone