Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Koniec roku szkolnego! - czas rozstań, podsumowań, nagród i wyróżnień
Wpisany przez Administrator
sobota, 01 lipca 2017 12:31

       koniec roku

         22.06.2017 roku o godz. 17.00 pożegnali szkołę uczniowie gimnazjum, a 23.06 w dwóch grupach uczniowie szkoły podstawowej. Zakończył się kolejny bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń rok szkolny. Trzecioklasiści rozstają się z naszym gimnazjum na zawsze, zaś młodsi uczniowie tylko na okres wakacji. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli: burmistrz Krasnegostawu – pani Hanna Mazurkiewicz, zastępca burmistrza – pan Wojciech Kowalczyk, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska oraz jej zastępcy pan Marcin Wojewoda, pan Grzegorz Śleboda i licznie przybyli Rodzice uczniów.

Koniec roku to czas na zasłużone nagrody.

Oto wyróżnienia w gimnazjum:

 Stypendia Burmistrza Krasnegostawu za wyniki w nauce otrzymali:

 • Maria Bojarczuk,
 • Mateusz Gawiński,
 • Kacper Szkoda,
 • Agata Tryksza,
 • Maciej Kowalczyk,
 • Martyna Łusiak,
 • Aleksandra Kowalczyk,
 • Karolina Stasieczek,
 • Adrian Kasprzak,
 • Olga Jastrzębska,
 • Magdalena Walczyk,
 • Klaudia Żaba,
 • Alicja Borzęcka,
 • Filip Pitura.

Stypendia Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce otrzymali:

 • Natalia Soczyńska       
 • Patrycja Szuryga                     
 • Piotr Wojciechowski    
 • Julia Kwiecińska                      
 • Martyna Darmochwał
 • Julia Ogonowska         

Stypendia Dyrektora Szkoły za wyniki w sporcie otrzymali:

 • Dominika Brzyszko      
 • Mateusz Mołczan                     
 • Oliwia Stępień

Statuetki „Wybitnego absolwenta roku szkolnego 2016/ 2017” otrzymali:

 • Agata Tryksza,
 • Maciej Kowalczyk,
 • Aleksandra Kowalczyk,
 • Karolina Stasieczek,
 • Magdalena Walczyk,
 • Klaudia Żaba

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Alicja Borzęcka, Michał Nowacki, Mateusz Kogut, Mateusz Gawiński, Kacper Szkoda, Olga Jastrzębska, Filip Pitura, Igor Jastrzębski, Julia Strycharczuk, Martyna Łusiak, Natalia Soczyńska, Patrycja Szuryga, Julia Kwiecińska, Maria Bojarczuk, Adrian Kasprzak, Piotr Wojciechowski, Martyna Darmochwał, Łukasz Szymczyk, Bartłomiej Fidecki, Jacek Mąka, Martyna Spyra, Filip Worotyński, Agata Tryksza, Maciej Kowalczyk, Aleksandra Kowalczyk, Karolina Stasieczek, Magdalena Walczyk, Klaudia Żaba, Julia Ogonowska, Kinga Pintal, Julia Kołodziej, Ernest Gawron, Klaudia Dzida.

Za 100% frekwencję nagrody otrzymali:

Olga Jastrzębska, Gabriela Gronkowska , Alicja Chwała, Emilia Karauda, Kinga Kuczma .

Nagrody książkowe za pracę na rzecz szkoły i inne osiągnięcia otrzymali:

Alicja Borzęcka, Laura Olech, Piotr Wojciechowski, Kacper Chwaszcz, Bartłomiej Dąbrowski, Mateusz Mołczan , Maciej Kowalczyk, Karolina Stasieczek, Aleksandra Kowalczyk, Julia Ogonowska, Agata Tryksza, Klaudia Żaba, Kinga Pintal, Adrianna Szewczuk.

 

 0203040506070809101112131415161718192021222324252628293031323334

 więcej zdjęć w naszej fotogalerii!

 

Uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II pożegnali szkołę na okres wakacji w doskonałych humorach.

 

Wyróżnienia w klasach I - III w szkole podstawowej:

 

Nagrody za wyróżniającą naukę otrzymali:

z kl. Ia:

Wiktor Droździel, Martyna Berbeć, Laura Delikat, Kacper Kończyński, Michał Matysiak, Magdalena Misztal, Natalia Piech, Agnieszka Śledź, Dawid Malinowski, Aleksander Kulawiak, Mateusz Kozłowski, Klaudia Łusiak, Jan Sobstyl, Olaf Czerniak, Iga Bińczak, Wiktoria Bochyńska, Karolina Magier, Michał Nowak, Filip Proskura, Luiza Tworek, Zuzanna Zamojska, Łukasz Żukowski, Matylda Olech, Nikola Berbeć

z kl. IIb:

Mikołaj Berezowski, Michał Gawiński, Michał Hus, Aleksandra Janeczek, Kinga Kalman, Małgorzata Kluch, Roksana Korszla, Wiktoria Muca, Karol Śmigasiewicz, Luiza Badach, Zofia Proskura, Maja Kozak, Szymon Boruczenko, Tomasz Pomijan

z kl. IIc:

Igor Bałabaj, Oliwia Dzida , Kornelia Fornal, Karol Grudzień, Mikołaj Hartanowicz, Bartłomiej Klus, Laura Polak, Natalia Rzymowska, Oliwia Tomczyk, Szymon Ostrowski, Przemysław Pawelec, Damian Sawa, Zuzanna Wolska

z kl. IId

Michał Błaszczak, Hanna Champenois, Maja Gmiter, Aleksandra Krzyszczak, Gabriel Mazur, Alicja Szymańska, Kinga Waręcka, Remigiusz Wójtowicz, Michał Kozaczuk, Nikola Leszczyńska, Michał Zaraza

z kl. IIIa:

Gabriela Cichosz, Aleksandra Garbal, Bartosz Kędzierski, Dawid Mąka, Maria Matczuk, Jakub Muszyński, Patryk Pawłowski, Wiktoria Rapa, Szymon Ślusarczyk, Kacper Świstowski, Karolina Wójtowicz, Michał Bil, Maja Jeleń

z kl. IIIb:

Paweł Kapuśniak, Aleksandra Pieróg, Marcelina Kliszcz, Maja Kijuc, Iga Moń, Antonina Jabłońska, Dominik Kiciak, Daniel Stal, Angelika Kurzyńska, Julia Tłuczek, Milena Sutryk, Malwina Drabik,

z kl. IIIc:

Julia Banach, Jakub Cembrowski, Miłosz Czerpak, Kacper Domański, Michalina Haluch, Nikola Iłowiecka, Ola Korczyńska, Iga Kulawiak, Maja Pawłowska, Natalia Poniewozik, Adrian Radzięciak, Martyna Tkaczyk, Mikołaj Weremko

z kl. IIId:

Kinga Berbeć, Amelia Boruczenko, Anna Borzęcka, Julia Czystowska, Emilia Dega, Maja Fornalska, Hubert Gałan, Marcelina Głuchowska, Oliwia Górecka, Bartosz Iwańczuk, Aleksandra Kalman, Aleksandra Kozyrska, Igor Szumiło

Za 100% frekwencję, nagrody książkowe otrzymali

Luiza Tworek, Julia Kendzierawska , Kinga Kalman, Roksana Korszla , Laura Polak, Filip Czarnecki, Michał Kozaczuk, Aleksandra Krzyszczak, Szymon Ślusarczyk, Karolina Głowala, Dominik Kiciak, Marcelina Kliszcz, Iga Moń, Aleksandra Pieróg, Wiktor Żebrowski, Martyna Tkaczyk, Jakub Cembrowski, Oliwier Bojarczuk Maja Fornalska, Aleksandra Kalman

Nagrodę za wzorowe czytelnictwo otrzymała:

Wiktoria Muca z klasy II b     

0102030405060708091011121314

 więcej zdjęć w naszej fotogalerii!

 

 Wyróżnienia w klasach IV- VI w szkole podstawowej:

 

Stypendium Burmistrza Krasnegostawu za wyniki w nauce otrzymali:

 • Tomasz Zieliński,
 • Zuzanna Kucharczyk,
 • Michał Kosmowski,
 • Dominik Marciniec,
 • Michał Szymoniak,
 • Maciej Pociński,
 • Przemysław Błaszczak,
 • Michał Zwolak,
 • Zofia Lewandowska,
 • Filip Szkoda,
 • Kamil Radecki,
 • Paweł Szuba,
 • Aleksandra Kołodziejczyk,
 • Adam Sadowski,
 • Mikołaj Szewczak,
 • Igor Szyszkowski.

 

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce otrzymali:

 • Natalia Szymańska,
 • Mateusz Mazurek,
 • Anna Błaszczak,
 • Dawid Szwal,
 • Kacper Kowalski,
 • Hubert Haładyj,
 • Emilia Barlakowska,
 • Hanna Magier,
 • Dominik Poniedziałek,
 • Adrianna Dras,
 • Szymon Głuchowski,
 • Michał Jasiński,
 • Amelia Magier,
 • Aleksandra Fidecka,
 • Gabriela Klus,
 • Sebastian Lewandowski,
 • Kinga Muda,
 • Maja Fiszer.

Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki sportowe otrzymali:

 

 • Kornel Piwko,
 • Paula Bodio,
 • Gabriela Kwiatkowska,
 • Wiktoria Nizioł,
 • Wiktoria Piłat.

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Natalia Szymańska, Mateusz Mazurek, Emilia Barlakowska, Lena Skrzypiec, Jakub Wojewoda, Mikołaj Szewczak, Hanna Magier, Dominik Poniedziałek, Zofia Lewandowska, Kamil Radecki, Filip Szkoda, Igor szyszkowski, Anna blaszczak, Dawid Szwal, Eliza Dega, Maja Gębal, Martyna Kozak, Jakub Kamieniecki, Martna Korszla, Adam Sadowski, Kacper Kowalski, Tomasz Zieliński, Michał Kosmowski, Dominik Marciniec, Michał Zwolak, Hubert Haładyj, Maja Fiszer, Oliwia Kiszczak, Adrianna Dras, Szymon Głuchowski, Michał Jasiński, Amelia Magier, Błażej Mazurek, Julia Podgórska, Eryk Szparkowski, Michał Szymoniak, Paweł Szuba, Aleksandra Fidecka, Gabriela Klus, Sebastian Lewandowski, Michał Wojciechowski, Gabriela Kazimierska, Kornel Piwko, Zuzanna Kucharczyk, Maciej Pociński, Przemysław Błaszczak, Aleksandra Kołodziejczyk, Kinga Muda, Michał Magier, Inga Maciejewska, Julia Szczepanik, Robert Radomski.

 Na nagrody zasłużyli uczniowie, którzy nie opuścili żadnego dnia nauki:

Mikołaj Szewczak, Małgorzata Adamska, Piotr Czwórnóg, Martyna Korszla, Martyna Kozak, Paulina Krajewska, Michalina Klusek, Łukasz Łukaszczyk

List pochwalny za zajęcie II miejsca w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego w sezonie 2016/2017 oraz wyróżniającą postawę w meczach towarzyskich i na turniejach organizowanych przez Budowlany Klub Sportowy w Lublinie otrzymał:

Kornel Piwko

Nagrodę za wzorowe czytelnictwo otrzymał:

Michał Magier

Nagrodę za uzyskanie II miejsca w powiatowym konkursie czytelniczym organizowanym przez LSCDN otrzymały:

Aleksandra Kołodziejczyk, Inga Maciejewska

0102030405060708091011121314151617181920

 więcej zdjęć w naszej fotogalerii!

 

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!

      Część artystyczną na uroczystość zakończenia roku szkolnego w gimnazjum przygotowała klasa IIIa pod kierunkiem Pani Teresy Laskowskiej. Uczniowie przenieśli nas dwadzieścia lat w przyszłość, kiedy to spotkają się na "Zjeździe Absolwentów Czwórki". Siedząc przy kawiarnianym stoliku wracali wspomnieniami do czasów szkolnych, prezentując zabawne scenki rodzajowe z lekcji języka polskiego, matematyki, fizyki i języka angielskiego. Maciek Kowalczyk - notabene autor scenariusza - wcielił się również w postać "dealera" soli, wegety i drożdżówek, parodiując znaną wszystkim szkolny przepis dotyczący żywienia dzieci w szkolnych stołówkach. Było przezabawnie, ale również bardzo sentymentalnie. Z pewnością tej części artystycznej nie zapomnimy przez wiele lat. Pozostanie ona w naszych sercach, razem ze wspomnieniem naszych wspaniałych tegorocznych Absolwentów.
 
      W tym roku jednak wydarzyło się coś jeszcze. Część artystyczną uświetnił swoją obecnością Zespół Tańca Jazzowego "BALLO I" z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmiem do którego należy jedna z tegorocznych Absolwentek - Adrianna Szewczuk. Zespół BALLO zaprezentował się w choreografii autorstwa Pani Sabiny Englot, która jest jednocześnie opiekunem i założycielką tego zespołu. "Dotyk przeznaczenia" to niezwykle przejmujący w swojej wymowie, przepełniony emocjami spektakl taneczny, który podbija serca jurorów wszystkich konkursów tanecznych, na których jest prezentowany. Cieszymy się, że również społeczność naszej szkoły miała możliwość podziwiać tę piękną prezentację.
Po chwilach wzruszenia, radości ... czas na w pełni zasłużony wakacyjny odpoczynek i wakacyjne przygody.
 
 
Do zobaczenia we wrześniu!

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone