Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wycieczki i rajdy
Warsztaty ornitologiczne w Kazimierzu Dolnym
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 czerwca 2017 10:04

09Dnia 9 czerwca klasa III b wraz z opiekunami panią Renatą Kwiecień i panią Marią Liśkiewicz udała się wczesnym rankiem na wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Tutaj trzecioklasiści uczestniczyli w warsztatach ornitologicznych zorganizowanych przez Muzeum Przyrodnicze. Warsztaty przeprowadził pan Paweł Szewczyk – prezes Lubelskiego Towarzystwa Ornitologicznego.

 
„Przygoda pośród meandrów Wieprza”
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 czerwca 2017 09:55

f1Dnia 7 czerwca 2017r. uczniowie klasy IIB gimnazjum wraz z opiekunami p. Joanną Kurek, p. Leszkiem Darmochwałem, p. Piotrem Galińskim i p. Grzegorzem Madeją pojechali na malownicze Roztocze.

 

 
Zainspirowani wiedzą i doświadczeniem!
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 czerwca 2017 07:43

     135 czerwca uczniowie klasy III b uczestniczyli w atrakcyjnej wycieczce do Centrum Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Zoom Natury to nowoczesne laboratoria edukacyjne łączące aktywne poznawanie świata z zabawą. Uczniowie z dużym zainteresowaniem zwiedzili cztery laboratoria, gdzie dzięki multimediom mogli poznać najważniejsze zagadnienia z zakresu botaniki i zoologii, a pod specjalnie zaprojektowanymi soczewkami i kamerami zajrzeć w niewidziane gołym okiem tajniki natury.

 
Poznajemy tajemnice lasu …
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 12 czerwca 2017 07:30

062 czerwca uczniowie z klasy VA wraz z opiekunami: panią Joanną Kurek i panią Sylwią Szymańską wyjechali na zajęcia terenowe do lasu w Niemienicach.

Lekcję w plenerze rozpoczęliśmy spotkaniem z panią leśnik, która przypomniała wszystkim uczestnikom o zasadach zachowania się w lesie oraz walorach tego miejsca. Następnie rozpoczęliśmy wędrówkę wzdłuż ścieżki przyrodniczo - dydaktycznej do sztucznego zbiornika wodnego.

 
Czy na Łysicy są czarownice? - wyprawa badawcza IVc
Wpisany przez Administrator   
piątek, 09 czerwca 2017 11:36

68Góry Świętokrzyskie, jedne z najstarszych polskich i europejskich pasm górskich to najnowsze wyzwanie turystyczne dla uczniów klasy IVc - zadanie zrealizowane podczas dwudniowej wycieczki zorganizowanej przez wychowawcę, p. Martę Cięcierę.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone