Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zainspirowani wiedzą i doświadczeniem!
Wpisany przez Administrator
wtorek, 13 czerwca 2017 07:43

     135 czerwca uczniowie klasy III b uczestniczyli w atrakcyjnej wycieczce do Centrum Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Zoom Natury to nowoczesne laboratoria edukacyjne łączące aktywne poznawanie świata z zabawą. Uczniowie z dużym zainteresowaniem zwiedzili cztery laboratoria, gdzie dzięki multimediom mogli poznać najważniejsze zagadnienia z zakresu botaniki i zoologii, a pod specjalnie zaprojektowanymi soczewkami i kamerami zajrzeć w niewidziane gołym okiem tajniki natury.

Młodzi przyrodnicy i odkrywcy uczestniczyli również w warsztatach edukacyjnych „Egzotyczne zwierzęta”, gdzie mogli poszerzyć swoją wiedzą, a także zaznać bliskiego kontaktu ze zwierzętami z odległych zakątków świata. Po „trudach” zdobywania wiedzy aktywnie odpoczywali w parku linowym i parku kreatywnym.

 Wycieczka była dla wszystkich bardzo ciekawą, pouczającą i pełną przygód lekcją przyrody, która zainspirowała uczniów do działania i samodzielnego poznawania świata. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca.

R.K.

{gallery}images/stories/2016-2017/Janów Lubelski 3{gallery}

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone