Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Przygoda pośród meandrów Wieprza”
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 19 czerwca 2017 09:55

f1Dnia 7 czerwca 2017r. uczniowie klasy IIB gimnazjum wraz z opiekunami p. Joanną Kurek, p. Leszkiem Darmochwałem, p. Piotrem Galińskim i p. Grzegorzem Madeją pojechali na malownicze Roztocze.

 

Pierwszym punktem naszej podróży był Zwierzyniec. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od barokowego kościoła „Na Wyspie” pw. św. Jana Nepomucena, będącego jednym z najbardziej znanych zabytków miasta. Następnie traktem spacerowym, mijając zabytkowy browar, udaliśmy się nad Stawy Echo. Jest to kompleks czterech zbiorników wodnych, które pełnią głównie funkcje rekreacyjne przez obecność wielu plaż i kładek. Po przyjemnym spacerze wyruszyliśmy do pobliskiej miejscowości Obrocz na długo wyczekiwany spływ kajakowy. Na miejscu zostaliśmy poinstruowani o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zadowoleni weszliśmy do kajaków i popłynęliśmy pełną urokliwych zakoli rzeką. Nie obyło się bez śmiechu i wesołych rozmów. Zachwyceni pięknem otaczającej nas przyrody, nie zauważyliśmy końca spływu. Lekko przemoczeni, ale zadowoleni ruszyliśmy w drogę powrotną.

Wycieczka dostarczyła nam wielu miłych wrażeń. Mamy nadzieję na kolejne wspólne wyjazdy.

                                                                                              Adrian Kasprzak IIB

f0f1f10f11f12f13f2f3f4f5f7f8f9

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone