Wydarzenia 2017 / 2018
Półkolonie - podczas wakacji nie ma czasu na nudę!
poniedziałek, 02 lipca 2018 21:06

07       W dniach 25 – 29 czerwca 2018 r w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im Jana Pawła II w Krasnymstawie odbyły się półkolonie letnie zorganizowane dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.  Do wypoczynku zakwalifikowano 45 dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 11 lat. Dzieci przebywały na półkoloniach każdego dnia w godzinach od 9.00 do 14.00. W tym czasie zapewnione miały drugie śniadanie i obiad oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Program półkolonii był bogaty , pełen atrakcyjnych propozycji spędzania wolnego czasu.

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM!
niedziela, 01 lipca 2018 09:13

058 czerwca w naszej szkole odbył się happening czytelniczy, podczas którego nastąpiło bicie rekordu czytania w jednym momencie. To największa akcja czytelnicza w Polsce pod hasłem: „Jak nie czytam, jak czytam.”, w której my, jako społeczność szkolna, wzięliśmy udział. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest promocja czytania książek wśród uczniów i inicjowanie mody na częstsze sięganie po książki. Akcja miała w naszej szkole wymiar dobrowolny i bez przymusu. Każdy, kto chciał się do niej przyłączyć, miał zadanie przynieść do szkoły książkę, którą będzie tego dnia dnia czytał w gronie swoich kolegów.

Taką Cię kocham, Polsko!
niedziela, 01 lipca 2018 09:02

1Pod tym hasłem odbył się w czerwcu szkolny konkurs plastyczny dla dzieci z klas I – III z okazji obchodów 100 – lecia niepodległości Polski. Najpiękniejsze prace uczniów wzięły udział w wystawie.

Laureatami zostali:

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas IV-VI SP
niedziela, 24 czerwca 2018 08:14

Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 0922.06.2018 uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej, jako ostatna grupa wiekowa, pożegnali szkołę i naukę.  W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli: burmistrz Krasnegostawu – pani Hanna Mazurkiewicz, przewodnicząca Rady Rodziców pani Bożena Dąbrowska, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców - pan Marcin Wojewoda oraz licznie przybyli rodzice uczniów, grono pedagogiczne, pracownicy administracyjno - obsługowi i sympatycy szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów kl. I-III SP
niedziela, 24 czerwca 2018 08:04

Koniec roku szkolnego kl I-III SP - 0422 czerwca, po raz ostatniprzed wakacjami, do swojej szkoły przyszli uczniowie z najmłodszych klas szkoły podstawowej. Przyszli podziękować swoim nauczycielom za ciężką pracę, pożegnać się ze swoimi klasopracowniami, kolegami i koleżankami i odebrać świadectwa oraz nagrody za całoroczną naukę i bardzo dobre zachowanie.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>