Wydarzenia 2017 / 2018
Miejska uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej
poniedziałek, 16 października 2017 20:00

0113 października 2017 r. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyła się uroczystość miejska z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku oprawą tego szczególnego dnia zajęła się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II.

Święto pracowników oświaty przypomina o szczególnym posłannictwie nauczycieli, których działania wychowują i edukują, ale przede wszystkim wspierają  rozwój dzieci i młodzieży pomagając odkrywać tajemnice świata, rozwijać zdolności, pasje i twórcze zainteresowania.

Warsztaty „Nauka Bez Granic”
poniedziałek, 16 października 2017 19:30

06         11 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach na temat Irlandii zorganizowanych przez organizację Nauka Bez Granic. Zajęcia w języku angielskim prowadził Richie Mullaney charyzmatyczny irlandzki nauczyciel . Podczas spotkania uczniowie poznali historię Irlandii, usłyszeli wiele nieznanych i ciekawych informacji o tym kraju. Niezapomnianych emocji dostarczyły również zajęcia taneczne, podczas których młodzież spróbowała swoich sił w irlandzkich tańcach ludowych.

Życzenia dyrektor szkoły

Życzenia od Rady Rodzicow

Wyprawa pierwszaków do krainy magii i wyobraźni
środa, 11 października 2017 19:01

04Za nami udana wycieczka do Lublina. 27 września uczniowie klasy I c wybrali się na wycieczkę do magicznego świata – Teatru Andersena , na spektakl pt. „Baśń o zaklętym kaczorze”. Dla większości osób było to pierwsze spotkanie z teatrem. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów. Pojawiały się również momenty strachu. Kiedy na scenie pojawiała się zła czarownica, pierwszaki głębiej zasiadały w fotelach, by wiedźma nie rzuciła na nie przypadkiem złego zaklęcia . Ale jak to w bajkach bywa, wszystko skończyło się dobrze.

Tak się bawi III B…
środa, 11 października 2017 18:36

05W klasie III B Dzień Chłopaka świętowaliśmy dwa dni. W czwartek rodzice ufundowali wszystkim bilety do sali zabaw. Były też napoje, słodycze i pamiątkowe zdjęcia chłopców w serduszkach ułożonych z rąk dziewczynek. Następnego dnia w klasie urządziliśmy konkurs na Chłopaka Roku.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>