Wydarzenia 2017 / 2018
Zimowisko 2018 - aktywnie i rekreacyjnie
piątek, 09 lutego 2018 07:03

22W dniach 29.01 - 02.02.2018 uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły uczestniczyli w zimowisku. Atrakcji było co niemiara! Pierwszego dnia dzieci brały udział w "latającej lekcji w-f" w Strefie Wysokich Lotów w Lublinie. Drugiego - w zajęciach w Parku Wodnym w Chełmie. W środę byliśmy w sali zabaw Wiktoria Blue, a w czwartek w kinie na premierowym seansie filmu "Fernando". Piątek spędziliśmy na świeżym powietrzu.

Bal gimnazjalny 2018
wtorek, 30 stycznia 2018 19:43

Bal 2018 już za nami. Było jak zawsze   radośnie,  uroczyście i .... wzruszająco. Dla rodziców, nauczycieli i uczniów to przecież przepiękne i niezapomniane wydarzenie. Pierwszy, poważny bal - tak wyczekiwany, przygotowany z największą starannością i uwagą. Przecięcie wstęgi, polonez, życzenia i podziękowania, wspólne pamiatkowe fotografie i wspaniała, długo wyczekiwana zabawa...

Bal 2018 - 091Bal 2018 - 092

Teatr Kukiełkowy ,,Tomcio’’
niedziela, 28 stycznia 2018 09:31

2Dnia 24 stycznia 2018r. do naszej szkoły zawitał Teatr Kukiełkowy "Tomcio" z Nowego Sącza z przedstawieniem "Krowa Kłamczucha". Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy Paulinki oraz innych bajkowych bohaterów. Przedstawienie, oprócz wielu elementów humorystycznych, zawierało w sobie przede wszystkim naukę, że nie warto okłamywać bliskich i zachowywać się niegrzecznie wobec innych. Krowa Kłamczucha przeprosiła za swoje występki i tym samym wzbudziła sympatię wśród dzieci. Po spektaklu dzieci nagrodziły miłych bohaterów gromkimi brawami.

Bezpieczne ferie? Jesteśmy na TAK!!!
piątek, 26 stycznia 2018 11:37

13Ferie to czas odpoczynku od szkoły, relaks na świeżym powietrzu, to zimowe zabawy „z głową”. O tym, jak bezpiecznie spędzić ferie, przypomnieli wszystkim uczniom panowie policjanci.

25 stycznia gościliśmy w szkole sierżanta – pana Łukasza Harasima i sierżanta sztabowego – pana Pawła Józefowskiego. Tematem przewodnim spotkania było zachowanie bezpieczeństwa w czasie ferii i podczas zimowych zabaw.

Plakat konkurs plastyczny

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>