Wydarzenia 2017 / 2018
„Bezpieczny Rowerzysta”
czwartek, 24 maja 2018 19:11

20W dniu 23 maja  2018 r. odbył się rajd rowerowy „Bezpieczny Rowerzysta”, który został zorganizowany dla uczniów klas Vc i VIb w ramach akcji profilaktyczno-edukacyjnej promującej bezpieczne zachowanie na jezdni oraz aktywne sposoby spędzania czasu wolnego wśród dzieci i młodzieży. Celem rajdu była promocja zdrowego stylu życia,  propagowanie turystyki rowerowej i krajoznawstwa, poznanie walorów turystycznych Ziemi Krasnostawskiej oraz integracja młodych turystów.

III Powiatowy Konkurs Czytelniczy rozstrzygnięty! Mamy Laureata!
czwartek, 24 maja 2018 17:55

1

16 maja 2018r. w naszej szkole odbył się III Powiatowy Konkurs Czytelniczy sprawdzający znajomość lektur szkolnych. Przystąpiło do niego 121 uczniów z naszego powiatu. Uczniowie, którzy uzyskali z testu 80 % pozytywnych odpowiedzi , otrzymywali tytuł laureata. Miło nam poinformować, że to zaszczytne miano uzyskał również uczeń naszej szkoły – Dominik Marciniec z kl. VIB. Do konkursu został on przygotowany przez p. Anitę Iwanicką – Kulibab.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym
wtorek, 22 maja 2018 13:56

1

11.05 na obiektach PSP nr 5 w Krasnymstawie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt
wtorek, 22 maja 2018 13:48

puchar

10.05 odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn z powiatu krasnostawskiego.  Reprezentacja naszej szkoły  w składzie: Paula Bodio, Gabriela Kwiatkowska, Kornelia Sędłak, Zofia Lewandowska, Maria Pawłowska, Martyna Korszla, Hanna Magier, Paula Adamczuk - zajęła II miejsce

Biegi przełajowe
wtorek, 22 maja 2018 13:29

18 maja 2018 r. na boiskach treningowych przy ulicy Sikorskiego w Krasnymstawie odbyły się XXIX Krasnostawskie Biegi Przełajowe z okazji Rocznicy Konstytucji 3-go Maja.
W klasyfikacji zespołowej reprezentacja klas VII szkoły podstawowej i klas II-III gimnazjum zajęła III miejsce.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>