Wydarzenia 2017 / 2018
Z krokodylkiem bezpiecznie
poniedziałek, 11 grudnia 2017 14:13

0430 listopada w klasie III B odbyła się niezwykła lekcja o bezpiecznym zachowaniu się w ruchu drogowym. Zajęcia prowadził wujek naszej uczennicy Luizy Badach - pan Sebastian Pietkiewicz, który jest Naczelnikiem Wydziału Inspekcji Mobilnych Jednostek Kontrolnych w Biurze Elektronicznego Poboru Opłat. Zajęcia miały formę nauki przez zabawę.

Nasz mikołajkowy sukces.
poniedziałek, 11 grudnia 2017 12:07

01        7 grudnia 2017r drużyny z klas I-III edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyły  w Mikołajkowych zawodach sportowych. Imprezę rozpoczął Mikołaj, który wspólnie z dziećmi bawił się przy dźwiękach muzyki. W drugiej części imprezy uczniowie rywalizowali w konkurencjach sportowych: bieg z przekazaniem pałeczki sztafetowej, rzut woreczkiem do kółka hula hop, strzał do bramki unihoca piłką nożną, wyścigi w parach.

Poznajemy legendy naszego regionu
poniedziałek, 11 grudnia 2017 10:13

06  W dniu 28.11.2017 uczniowie klas III b i III c uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza i Nowej Dęby. Najpierw trzecioklasiści zwiedzili piękny Sandomierz: z ratuszem na rynku, piękną wieżą, zbrojownią oraz zamkiem . Podziwiali panoramę na Wisłę rozciągającą się ze wzgórza zamkowego.

Grudniowa wycieczka klasy I c do Wioski Św. Mikołaja w Bałtowie
niedziela, 10 grudnia 2017 14:05

08Czy grudzień to dobry czas na szkolną wycieczkę? Okazuje się, że tak, ale wszystko zależy od miejsca i celu. W dniu 8 grudnia dzieci z klasy I c udały się do Bałtowa na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Niezwykłą przygodę rozpoczęły od ścieżki dydaktycznej Jura Parku, przy której ustawione są naturalnej wielkości modele ponad 100 dinozaurów.

Zdrowe chorym dały radość
wtorek, 05 grudnia 2017 23:02

1

Pluszowe zabawki, grzechotki, układanki, książki , gry i całą masę radości i uśmiechów. Taką niespodziankę, z okazji Mikołajek, zrobili uczniowie z klasy Ic małym pacjentom z oddziału dziecięcego krasnostawskiego szpitala.   Zaskoczone taką niespodzianką, chore dzieci nie kryły radości, bardzo cieszyły się z otrzymanych zabawek. Mamy nadzieję, że wręczone prezenty, pozwolą choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>