Akcje charytatywne

Znów usypaliśmy niezłą górę!
piątek, 20 kwietnia 2018 20:59

1Uczniowie „Czwórki”, jak co roku, wzięli udział w akcji „Góra Grosza”, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego.

Zawsze warto pomagać! – życzenia z Madagaskaru
sobota, 06 stycznia 2018 16:27

ŻyczeniaKsiądz Jan pojawił się w kościele pw. św Franciszka w ostatnią niedzielę sierpnia 2017. Opowiadał o trudach pracy w swojej parafii na Madagaskarze - wyspie,  w zachodniej części Oceanu Indyjskiego, u południowo-wschodnich wybrzeży Afryki. Mówił o potrzebach ludzi mieszkających w najuboższych rejonach wyspy, rodzinach którymi się opiekuje, zwyczajach życia codziennego, planach misyjnych.  Potrzebował wsparcia finansowego i modlitwy – dla dzieci i młodzieży ze swoich misji. Uczniowie klas VI i VII naszej szkoły odpowiedzieli na apel księdza misjonarza.

Pomóż dzieciom przetrwać zimę 2017 - AKTUALIZACJA
czwartek, 09 listopada 2017 10:32

Aktualizacja - nasza Słoneczna Lista Darczyńców

pdpz

W listopadzie rusza kolejna edycja akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” organizowana przez Główny Społeczny Komitet Organizacyjny przy Polskim Radio S.A. i Telewizji Polskiej S.A. oddział w Lublinie. Honorowy patronat nad akcja objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2017 - podsumowanie!
środa, 07 grudnia 2016 00:00

PDPZ-logo

naszej Wielkiej Szkolnej Zbiórki Darów

prowadzonej w ramach akcji

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2017!