Działania profilaktyczne
Z krokodylkiem bezpiecznie
poniedziałek, 11 grudnia 2017 14:13

0430 listopada w klasie III B odbyła się niezwykła lekcja o bezpiecznym zachowaniu się w ruchu drogowym. Zajęcia prowadził wujek naszej uczennicy Luizy Badach - pan Sebastian Pietkiewicz, który jest Naczelnikiem Wydziału Inspekcji Mobilnych Jednostek Kontrolnych w Biurze Elektronicznego Poboru Opłat. Zajęcia miały formę nauki przez zabawę.

Zdrowe chorym dały radość
wtorek, 05 grudnia 2017 23:02

1

Pluszowe zabawki, grzechotki, układanki, książki , gry i całą masę radości i uśmiechów. Taką niespodziankę, z okazji Mikołajek, zrobili uczniowie z klasy Ic małym pacjentom z oddziału dziecięcego krasnostawskiego szpitala.   Zaskoczone taką niespodzianką, chore dzieci nie kryły radości, bardzo cieszyły się z otrzymanych zabawek. Mamy nadzieję, że wręczone prezenty, pozwolą choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą.

„LET ME OUT ALCYBIADESIE !’’
wtorek, 14 listopada 2017 09:59

5 W środę, 8 listopada uczniowie klas siódmych i drugich gimnazjum wraz z opiekunkami - Dominiką Kura , Anitą Iwanicką – Kulibab oraz Eweliną Głuchowską - wybrali się na jednodniową wycieczkę do Lublina.

Pierwszaki "na legalu" :)
poniedziałek, 30 października 2017 14:56

0PG33537 października 2017 roku wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście włączeni do społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II. O godzinie 17.00 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się rodzice, rodzeństwo i najbliżsi członkowie rodzin naszych uczniów oraz goście w osobach – zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Wojciech Kowalczyk, przedstawiciele Rady Rodziców oraz nauczycielki miejskich przedszkoli.

Nagród ciąg dalszy...
poniedziałek, 30 października 2017 14:38

01"Bycie nauczycielem to służenie, powołanie, misja".

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyznawane są nagrody pieniężne i prestiżowe odznaczenia:   państwowe,  odznaczenia komisji narodowej, nagrody ministra edukacji oraz kuratora oświaty. Aż 12 nauczycieli naszej szkołyotrzymało je 19 października 2017 roku na wojewódzkiej uroczystości, która odbyła się  w Zespole Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>