Działania profilaktyczne
Półkolonie - podczas wakacji nie ma czasu na nudę!
poniedziałek, 02 lipca 2018 21:06

07       W dniach 25 – 29 czerwca 2018 r w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im Jana Pawła II w Krasnymstawie odbyły się półkolonie letnie zorganizowane dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.  Do wypoczynku zakwalifikowano 45 dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 11 lat. Dzieci przebywały na półkoloniach każdego dnia w godzinach od 9.00 do 14.00. W tym czasie zapewnione miały drugie śniadanie i obiad oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Program półkolonii był bogaty , pełen atrakcyjnych propozycji spędzania wolnego czasu.

Wizyta pierwszaków w gabinecie stomatologicznym
poniedziałek, 04 czerwca 2018 07:34

2         W ramach kształtowania prozdrowotnych nawyków dzieci z klasyI codwiedziły Centrum Stomatologii Rodzinnej w Krasnymstawie, gdzie spotkały się z panią doktor Magdaleną Berezowską – Miazek. Podczas wizyty uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się dentysta, jakich narzędzi oraz jakiego sprzętu używa podczas leczenia zębów.

Niezapominajkowo w naszej szkole.
poniedziałek, 21 maja 2018 08:59

07       W Polsce od 16 lat obchodzimy „Dzień Niezapominajki”. Skromny niebieski kwiatek, ma nam przypominać o pięknie ojczystej przyrody i potrzebie jej ochrony.

W naszej szkole pamiętamy o przyrodzie i prowadzimy wiele działań ekologicznych. Dlatego tradycyjnie w niebieskich strojach obchodziliśmy Święto Polskiej Niezapominajki.

„Ekologio, witaj!”
piątek, 11 maja 2018 20:57

22

W piątek, 27 kwietnia br. odbył się Szkolny Turniej Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi, święta o długoletniej tradycji. Po raz pierwszy obchodzono je w roku 1970 w Stanach Zjednoczonych. Przypada ono na 22 kwietnia. W tym roku w konkursie rywalizowały ze sobą klasy piąte i szóste. Jury w składzie: pani wicedyrektor Barbara Huszcza, pani Joanna Kurek – nauczyciel geografii i pani Magdalena Nawrocka – nauczyciel plastyki czuwały nad prawidłowym przebiegiem zabawy.

zaproszenie

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>