Działania profilaktyczne
Zimowisko 2018 - aktywnie i rekreacyjnie
piątek, 09 lutego 2018 07:03

22W dniach 29.01 - 02.02.2018 uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły uczestniczyli w zimowisku. Atrakcji było co niemiara! Pierwszego dnia dzieci brały udział w "latającej lekcji w-f" w Strefie Wysokich Lotów w Lublinie. Drugiego - w zajęciach w Parku Wodnym w Chełmie. W środę byliśmy w sali zabaw Wiktoria Blue, a w czwartek w kinie na premierowym seansie filmu "Fernando". Piątek spędziliśmy na świeżym powietrzu.

Bezpieczne ferie? Jesteśmy na TAK!!!
piątek, 26 stycznia 2018 11:37

13Ferie to czas odpoczynku od szkoły, relaks na świeżym powietrzu, to zimowe zabawy „z głową”. O tym, jak bezpiecznie spędzić ferie, przypomnieli wszystkim uczniom panowie policjanci.

25 stycznia gościliśmy w szkole sierżanta – pana Łukasza Harasima i sierżanta sztabowego – pana Pawła Józefowskiego. Tematem przewodnim spotkania było zachowanie bezpieczeństwa w czasie ferii i podczas zimowych zabaw.

Plakat konkurs plastyczny

Podsumowanie działań profilaktycznych i inauguracja kolejnej edycji programu "Żyj normalnie"
wtorek, 02 stycznia 2018 19:15

04Ostatni dzień roku 2017 w szkole stał się  okazją do podsumowania całorocznych działań profilaktyczno- wychowawczych odbywających się w "Czwórce", w tym nagrodzenia uczniów, którzy brali udział w konkursach i działaniach profilaktycznych. Dyrektor szkoły wręczyła upominki dla uczniów klas piątych, którzy w tym roku wezmą udział w programie „Żyj Normalnie”. Dla wszystkich uczestników tego programu Urząd Miasta ufundował prezent: piórnik z wyposażeniem, notatnik i elementy odblaskowe.

Z krokodylkiem bezpiecznie
poniedziałek, 11 grudnia 2017 14:13

0430 listopada w klasie III B odbyła się niezwykła lekcja o bezpiecznym zachowaniu się w ruchu drogowym. Zajęcia prowadził wujek naszej uczennicy Luizy Badach - pan Sebastian Pietkiewicz, który jest Naczelnikiem Wydziału Inspekcji Mobilnych Jednostek Kontrolnych w Biurze Elektronicznego Poboru Opłat. Zajęcia miały formę nauki przez zabawę.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>