Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Zdrowe chorym dały radość
Wpisany przez Administrator
wtorek, 05 grudnia 2017 23:02

           1

         Pluszowe zabawki, grzechotki, układanki, książki , gry i całą masę radości i uśmiechów. Taką niespodziankę, z okazji Mikołajek, zrobili uczniowie z klasy Ic małym pacjentom z oddziału dziecięcego krasnostawskiego szpitala.   Zaskoczone taką niespodzianką, chore dzieci nie kryły radości, bardzo cieszyły się z otrzymanych zabawek. Mamy nadzieję, że wręczone prezenty, pozwolą choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą.

          Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia oraz samych radosnych chwil i codziennego uśmiechu.

1234

R.K.

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone