Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Nowocześnie w „Czwórce”
Wpisany przez Administrator
niedziela, 25 marca 2018 10:30

21W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych na lata 2017-2019 - „Aktywna tablica”. W związku z tym szkoła została doposażona w nowoczesne technologie: dwie tablice interaktywne oraz dwa rzutniki krótkoogniskowe. Taka pomoc dydaktyczna okazała się cennym narzędziem aktywizującym uczniów do uczestnictwa w zajęciach, a dla nauczycieli niezwykle przydatnym wzbogaceniem warsztatu pracy. W celu wzmocnienia kompetencji zawodowych nauczycieli zostali oni przeszkoleni z obsługi tablic interaktywnych oraz szerokiego wykorzystania technologii informacyjno – komunikacyjnych.

W ramach współpracy między nauczycielami odbywają się lekcje otwarte z wykorzystaniem ćwiczeń i zadań z tablicą interaktywną. Ta nowoczesna forma nauczania z pewnością przyczyni się do rozwinięcia kompetencji uczniów, a w efekcie do poprawy kształcenia. Przystąpienie do programu i uzyskanie dofinansowania na nowoczesny sprzęt to kolejny sukces naszej szkoły.

W lutym obyła się lekcja otwarta, dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, przeprowadzona w klasie IIIa przez panią Agatę Małek. Scenariusz zajęć z edukacji przyrodniczej, w ramach sieci współpracy z nauczycielami z innych szkół, został udostępniony na szkolnej stronie internetowej www.zs4.krasnystaw.pl w linku pod hasłem: Baza Dobrych Praktyk.

01020304050607080910111213141516171819202122

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone