Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Półkolonie - podczas wakacji nie ma czasu na nudę!
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 02 lipca 2018 21:06

07       W dniach 25 – 29 czerwca 2018 r w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im Jana Pawła II w Krasnymstawie odbyły się półkolonie letnie zorganizowane dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.  Do wypoczynku zakwalifikowano 45 dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 11 lat. Dzieci przebywały na półkoloniach każdego dnia w godzinach od 9.00 do 14.00. W tym czasie zapewnione miały drugie śniadanie i obiad oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Program półkolonii był bogaty , pełen atrakcyjnych propozycji spędzania wolnego czasu.

      Dzieci wyjeżdżały do stajni „ Adrenalina”, do Parku Wodnego w Chełmie. Rozwijały umiejętności ruchowe w Parku Linowym w Zamościu. Zwiedziły „ Wioskę słowiańską” w Wółce Bieleckiej. Uczestniczyły w warsztatach rzemiosł dawnych, strzelaniu z łuku. Uczyły się pisać gęsim piórem. Miały możliwość obejrzenia filmu 3D pt. „ Odlotowy Nielot” w krasnostawskim kinie.

     O bezpieczeństwo najmłodszych troszczyli się nie tylko opiekunowie ale również pracownicy Sanepidu i Policji w Krasnymstawie, przeprowadzając pogadanki o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu, oraz bezpiecznym zachowaniu podczas wakacji.

     Wypoczynek letni w naszej szkole był udany. Uczestnicy zadowoleni. Wakacyjne oczekiwania i marzenia dzieci udało się spełnić.

                                                                                                                                                        Maria Liśkiewicz

01020304050607080910111213141516171819202122

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone