Laureaci konkursów
Nasz mikołajkowy sukces.
poniedziałek, 11 grudnia 2017 12:07

01        7 grudnia 2017r drużyny z klas I-III edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyły  w Mikołajkowych zawodach sportowych. Imprezę rozpoczął Mikołaj, który wspólnie z dziećmi bawił się przy dźwiękach muzyki. W drugiej części imprezy uczniowie rywalizowali w konkurencjach sportowych: bieg z przekazaniem pałeczki sztafetowej, rzut woreczkiem do kółka hula hop, strzał do bramki unihoca piłką nożną, wyścigi w parach.

Jesień wierszem malowana…
wtorek, 07 listopada 2017 10:52

19W dniu 31 października uczniowie klasy III b wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Wróbel zaprosili dzieci z klas I – III na apel o tematyce jesiennej i prozdrowotnej zarazem. Dzieci ubrane w piękne, kolorowe stroje recytowały wiersze, śpiewały piosenki, prezentowały scenki związane tematycznie z obecną porą roku oraz promowały warzywa i owoce jako źródło witamin. Występy małych artystów nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Konkursy papieskie organizowane z okazji Dnia Patrona
piątek, 27 października 2017 14:46

06„Człowiek nie może być tylko wychowywany.

Musi wychowywać samego siebie,

być dla siebie wychowawcą”.

Słowa wypowiedziane niegdyś przez naszego Patrona – świętego Jana Pawła II skłaniają do refleksji, samodyscypliny, wrażliwości na otaczający świat. W szkole jest wiele możliwości popularyzowania wśród dzieci i młodzieży aktywnych postaw poszukujących głębokich wartości w życiu.