Laureaci konkursów
III Powiatowy Konkurs Czytelniczy rozstrzygnięty! Mamy Laureata!
czwartek, 24 maja 2018 17:55

1

16 maja 2018r. w naszej szkole odbył się III Powiatowy Konkurs Czytelniczy sprawdzający znajomość lektur szkolnych. Przystąpiło do niego 121 uczniów z naszego powiatu. Uczniowie, którzy uzyskali z testu 80 % pozytywnych odpowiedzi , otrzymywali tytuł laureata. Miło nam poinformować, że to zaszczytne miano uzyskał również uczeń naszej szkoły – Dominik Marciniec z kl. VIB. Do konkursu został on przygotowany przez p. Anitę Iwanicką – Kulibab.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym
wtorek, 22 maja 2018 13:56

1

11.05 na obiektach PSP nr 5 w Krasnymstawie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt
wtorek, 22 maja 2018 13:48

puchar

10.05 odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn z powiatu krasnostawskiego.  Reprezentacja naszej szkoły  w składzie: Paula Bodio, Gabriela Kwiatkowska, Kornelia Sędłak, Zofia Lewandowska, Maria Pawłowska, Martyna Korszla, Hanna Magier, Paula Adamczuk - zajęła II miejsce

Biegi przełajowe
wtorek, 22 maja 2018 13:29

18 maja 2018 r. na boiskach treningowych przy ulicy Sikorskiego w Krasnymstawie odbyły się XXIX Krasnostawskie Biegi Przełajowe z okazji Rocznicy Konstytucji 3-go Maja.
W klasyfikacji zespołowej reprezentacja klas VII szkoły podstawowej i klas II-III gimnazjum zajęła III miejsce.

Autor pisze tylko połowę książki, druga połowa należy do czytelnika…”
sobota, 28 kwietnia 2018 18:07

523 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki. To święto pisarzy żyjących w każdym zakątku ziemi; tych z Anglii, Francji, Rosji, Polski i każdego innego kraju. Bez względu na pochodzenie, wiek czy upodobania łączy ich jedna wspólna cecha - miłość do książek, która połączyła także kilku uczniów naszej szkoły. Wzięli oni udział w VII Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym pt. „ Autor pisze tylko połowę książki, druga połowa należy do czytelnika…”. Polegał on na napisaniu pracy literackiej, utworzeniu gry planszowej lub nagraniu filmiku na podstawie wybranej lektury. Uczniom nie brakowało pomysłów, a ich kreatywność została nagrodzona.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>