Laureaci konkursów
"Jak zawsze" z laurem :)
czwartek, 18 stycznia 2018 12:58

09Dnia 12.01.2018r. zespół wokalny ,,Jak zawsze" pod kierunkiem Pana Leszka Darmochwała zdobył tytuł laureata w XIV Powiatowych Spotkaniach z Kolędą ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki''. Grupa wykonał dwie kolędy pt. ,,Mario, czy już wiesz" oraz akustycznie pastorałkę ,,Oj, maluśki, maluśki"

Wychowanie dzieci przez sztukę
wtorek, 09 stycznia 2018 14:30

09to jeden z celów VI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Mój Anioł’ zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, Kuratorium Oświaty w Lublinie i Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie.

Dnia 21grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy. Pośród tegorocznych zwycięzców wyłonionych na podstawie 788 prac płaskich i przestrzennych nadesłanych z 61 placówek do MDK w Krasnymstawie nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Nagrodę zdobyła Agata Smelkowska, a wyróżnienie otrzymali: Maria Kowalczyk, Karol Śmigasiewicz, Oliwka Dzida i Gabriela Gęborys. Wystawę pokonkursowa wzbogaciły prace: Hanny Radczuk, Kingi Kalman, Wiktorii Mucy, Kingi Berbeć, Roksany Korszla, Martyny Tkaczyk, Julii Żebrowskiej, Aleksandry Piróg, Aleksandry Kalman, Jakuba Matysiaka.

Brązowy medal dla UKS4
piątek, 05 stycznia 2018 11:11

Foto 1

W grudniu, na zakończenie 2017 roku w stolicy Dolnego Śląska Wrocławiu, odbył się XXXIV Puchar Polski Karate Seniorów. W zawodach z ponad 30 ośrodków z całej Polski startowało prawie 100 zawodników, w różnych kategoriach wagowych i wiekowych. W kategorii Master +35 lat do -85 kg. zawodnik z UKS "4" sensei Jerzy Kowalczyk zajął III miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w Nowym Roku.

Liczę szybko i dokładnie - laureaci
wtorek, 02 stycznia 2018 13:09

znaczek

W dniu 8 grudnia w naszej szkole został przeprowadzony szkolny  konkurs matematyczny LICZĘ SZYBKO I DOKŁADNIE.  W konkursie wzięło udział wielu uczniów, którzy lubią i potrafią rozwiązywać matematyczne łamigłówki.

Sukces zaczyna się od stypendium.
wtorek, 12 grudnia 2017 22:20

Dyplom uznania Kacper Szkoda

Województwo lubelskie realizuje program stypendialny, którego celem jest finansowe wsparcie młodych, szczególnie uzdolnionych uczniów mieszkających i uczących się na Lubelszczyźnie.  Program skierowany jest  do szczególnie zdolnej młodzieży z zakresu przedmiotów przyrodniczych, informatycznych , matematycznych i języków obcych. Niezmiernie miło nam poinformować, że takie stypendium zostało przyznane uczniowi  klasy IIB gimnazjum – Kacprowi Szkodzie.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>