Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Sukces zaczyna się od stypendium.
Wpisany przez Administrator
wtorek, 12 grudnia 2017 22:20

Dyplom uznania Kacper Szkoda

Województwo lubelskie realizuje program stypendialny, którego celem jest finansowe wsparcie młodych, szczególnie uzdolnionych uczniów mieszkających i uczących się na Lubelszczyźnie.  Program skierowany jest  do szczególnie zdolnej młodzieży z zakresu przedmiotów przyrodniczych, informatycznych , matematycznych i języków obcych. Niezmiernie miło nam poinformować, że takie stypendium zostało przyznane uczniowi  klasy IIB gimnazjum – Kacprowi Szkodzie.

Uczeń naszej szkoły może się pochwalić bardzo wysokimi wynikami w nauce oraz licznymi sukcesami. Dzięki uzdolnieniom i wytężonej pracy Kacper znalazł się w gronie najlepszych uczniów w województwie, biorących udział w programie stypendialnym „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2017 – 2018” . Serdecznie gratulujemy otrzymanego stypendium oraz życzymy dalszych sukcesów.

AIK

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone