Wychowanie dzieci przez sztukę
wtorek, 09 stycznia 2018 14:30

09to jeden z celów VI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Mój Anioł’ zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, Kuratorium Oświaty w Lublinie i Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie.

Dnia 21grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy. Pośród tegorocznych zwycięzców wyłonionych na podstawie 788 prac płaskich i przestrzennych nadesłanych z 61 placówek do MDK w Krasnymstawie nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Nagrodę zdobyła Agata Smelkowska, a wyróżnienie otrzymali: Maria Kowalczyk, Karol Śmigasiewicz, Oliwka Dzida i Gabriela Gęborys. Wystawę pokonkursowa wzbogaciły prace: Hanny Radczuk, Kingi Kalman, Wiktorii Mucy, Kingi Berbeć, Roksany Korszla, Martyny Tkaczyk, Julii Żebrowskiej, Aleksandry Piróg, Aleksandry Kalman, Jakuba Matysiaka.

Swoimi osiągnięciami mogli również pochwalić się uczniowie naszej szkoły, którzy doskonalą swoje umiejętności na zajęciach dodatkowych w MDK. Nagrodę otrzymała Anatola Janeczek, wyróżnienie Gabriela Cichosz. Do wystawy zakwalifikowane zostały prace: Zofii Nowackiej i Luizy Badach.

Zwycięskim uczniom gratulujemy!

010203040506070809101112