Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

"Jak zawsze" z laurem :)
Wpisany przez Administrator
czwartek, 18 stycznia 2018 12:58

     09Dnia 12.01.2018r. zespół wokalny ,,Jak zawsze" pod kierunkiem Pana Leszka Darmochwała zdobył tytuł laureata w XIV Powiatowych Spotkaniach z Kolędą ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki''. Grupa wykonał dwie kolędy pt. ,,Mario, czy już wiesz" oraz akustycznie pastorałkę ,,Oj, maluśki, maluśki"

 

 

      Zespół wystąpił w składzie:

Marcelina Kliszcz, Aleksandra Kozyrska/, Emilia Dega, Zuzanna Świstowska, Irena Bojarczuk, Julia Ragan, Amelia Magier, Weronika Pawłowska, Gabriela Klus, Aleksandra Fidecka,      Martyna Łubiarz, Alicja Szadura, Zuzanna Kucharczyk, Elżbieta Łobodzińska, Julia Szczepanik, Małgorzata Adamska, Julia Żebrowska, Maja Fornalska, Martyna Łusiak, Dominika Brzyszko, Laura Olech, Martyna Tkaczyk.      

     Gościnnie z zespołem na ukulele zagrały: Justyna Mazurek, Małgorzata Chwil.

01020304050607080910

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone