Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

I miejsce naszych siatkarek
Wpisany przez Administrator
wtorek, 20 lutego 2018 17:34

04W dniu 19.02.2018 w Zespole Szkół w Siennicy Nadolnej zorganizowany został turniej siatkarski o puchar dyrektora szkoły. W rozgrywkach brały udział czteroosobowe zespoły dziewcząt z roczników 2005 – 2007. Na zawody zgłosiło się dziesięć drużyn z terenu powiatu krasnostawskiego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w każdej grupie po pięć ekip. W grupach drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, zwycięzcy grup awansowali do finału, zaś drużyny, które zajęły miejsca drugie grały o trzecie miejsce w turnieju. Dziewczęta reprezentujące „czwórkę” wszystkie mecze grupowe wygrały w stosunku 2-0 , pokonując Siennicę Nadolną, Izbicę, Małochwiej i Krupe pewnie awansując do finału rozgrywek.

   W rozgrywce finałowej przeciwniczkami naszych dziewcząt były zwyciężczynie grupy drugiej, zawodniczki z Siennicy Różanej. Mecz finałowy, bez najmniejszych problemów wygrały reprezentantki PSP nr 4 w Krasnymstawie pokonując swoje przeciwniczki 2-0.

   Za zdobycie pierwszego miejsca nasze zawodniczki otrzymały puchar oraz pamiątkowe medale. Najlepszą zawodniczką turnieju została Gabrysia Kwiatkowska.

   Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Gabrysia Kwiatkowska, Paula Bodio, Zosia Lewandowska i Hania Magier. Drużynę prowadził Grzegorz Madeja.

01020304

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone